Multižánrový festival Na konci světa 3 ...

Multižánrový festival Na konci světa 3 ...

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Kdy: 18.7.2014 - 20.7.2014

Festival Na konci světa je koncipovaný jako multižánrový hudební i divadelní letní festival, jenž jde za hranici obvyklých kulturních akcí pořádaných v oblasti střední Šumavy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Na konci světa je koncipovaný jako multižánrový hudební i divadelní letní festival, jenž jde za hranici obvyklých kulturních akcí pořádaných v oblasti střední Šumavy. Už dle názvu vypovídá o místě konání, které je na konci světa doslova: nevelký areál sevřený v malebném údolí pod hradem Kašperkem. Kam i přes proklamovanou odlehlost vede z civilizace a je k dispozici všechno, co k letnímu festivalu náleží.

Festival se letos koná již třetím ročníkem a oproti minulému roku pro Vás pořadatelé chtějí zajistit ještě příjemnější podmínky. Kromě očekávané hlavní stage naleznete v areálu údolí rozlehlé stanové městečko, občerstvení v podobě místního uzenáře, dostatečný výčep s výběrem celé řady piv a dalších alko i nealko nápojů. Areál festivalu lemuje Opolenecký potok, ve kterém se můžete po dlouhé noci opláchnout či jen zabrouzdat. Samozřejmostí je parkoviště před areálem se značeným přístupem od Kašperských Hor, sociální zázemí v podobě záchodů a dostupná pitná voda.

Fotky a videa

Facebook