Boskovice 2014 - Festival pro židovskou čtvrť

Boskovice 2014 - Festival pro židovskou čtvrť

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oslava čínského roku

Obecní dům, Praha

15.02.201817.02.2018

SIM/NEBULA: Signal Festival

Rudolfinum, Praha 1

16.02.201818.02.2018

Kdy: 10.7.2014 - 13.7.2014

Přijeďte strávit čas plný léta a pohody do Boskovic, města s výjimečným géniem loci. Již po dvaadvacáté se zde uskuteční festival jedinečný svojí atmostérou a pestrým programem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

22. ročník festivalu pro židovskou čtvrť – Boskovice

Ve městě na jižní Moravě vás opět čeká jedinečný festival s nezaměnitelnou atmosférou!

Pořádá sdružení Unijazz ve spolupráci s městem Boskovice a rodinou Mensdorff-Pouilly

Zatrhněte si v kalendáři druhý červencový víkend a přijeďte strávit čas plný léta a pohody do Boskovic, města s výjimečným géniem loci. Již po dvaadvacáté se zde uskuteční festival jedinečný svojí atmostérou a pestrým programem.

A na co se letos mohou návštěvníci těšit? Festival zahájí v zámeckém skleníku skupina Chassidic Songs ze Slovenska, na hlavní scéně v letním kině vystoupí mimo jiné česká kapela DVA, která představí své nové album Nipomo, návštěvníky roztančí mezinárodní projekt United Flavour (E/USA/CZ), maďarská kapela Korai Öröm a polští Akurat, z českých pak Nylon Jail, WWW Neurobeat + Fajt, na UNI scéně zahrají Petr Nikl, nebo Bratři Orffové, blues z Velké Británie přivezou Good Biscuits, jazzovou scénu ve skleníku rozpohybují Limbo nebo Grim z Německa…

Novou inscenaci Lhář zahraje boskovické divadlo NABOSO již první den festivalu v Sokolovně. Divadelní představení na hradě budou letos zaměřena na tanec v nejrůznějších podobách a děti se opět mohou těšit na pohádky ve farské zahradě. Na hradě mimo jiné vystoupí loutkové divadlo s živým zpěvem a pohybovou akrobacií Noriho Sawy a Lachtaní divadlo Honzy Kovaříka, ve farské zahradě pak například Divadlo plyšového medvídka.
Filmové projekce v kině Panorama přinesou ve více než 20 blocích celovečerní filmy, dokumenty a studentské snímky, připravuje se filmový profil režisérky Věry Chytilové či Polské filmové odpoledne.
Příznivci výtvarného umění se mohou těšit na průřez tvorbou Antonína Střížka za posledních pět let – vedle olejomaleb budou vystaveny fotografie, kresby, náčrty apod. a další zajímavý projekt připravuje se svými studenty katedry fotografie FAMU Jaroslav Bárta.
To a mnoho dalšího vás čeká na jedinečném festivalu v Boskovicích! 

Festival finančně podporují:
Mezinárodní Visegrádský fond, Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury ČR, Česko-německý fond budoucnosti, Nadační fond obětem holocaustu, Nadace Život umělce, Nadace Český hudební fond, Legal Partners, KSB-PUMPY+ARMATURY s.r.o. a Gatema, s.r.o

Partnery festivalu jsou:

Muzeum Boskovicka, Disk, Topnet Services s.r.o., SITA CZ a.s., Pražská 5 s.r.o., Slovenský filmový ústav, Trottel Records, Multikulti Association, Michal Revilák, Witold Oleszak

Facebook stránky:
https://www.facebook.com/pages/BOSKOVICE-festival-pro-%C5%BEidovskou-%C4%8Dtvr%C5%A5/277672433847?fref=nf

Fotky a videa

Facebook