Vyšehraní: Zašití písničkáři

Vyšehraní: Zašití písničkáři

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Den Flamenka / Día del Flamenco: Shahab Tolouie Quartet

AKCE 1+1 ZDARMA

Divadlo U hasičů, Praha

26.11.2017

10. Jubilejní ročník festivalu divadla a hudby.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V geniálním podničku Zašité občerstvení, sejdou se čas od času muzikanti, vezmou si své (nebo půjčené) nástroje a vyluzují kultůru.

 

Zašití písničkáři - patron dne Vojta Kiďák Tomáško, David Alfik Dewetter, Petr Rímský, Stanislava Koucká Nodlová, Duo Tornádo - Marcela a Iveta, Disneyband, Jirka Hurych, Duo My Tři, Will Eifell, Vojta Jiříček, Duo Quaoar, Jana Štěpánková, Dalibor Pšenička, Duo Mimo tón,Karel Malcovský, Jirka Šámal, Petr Bublák zvaný Bubák & spol., Vítek Skřítek Eliáš a na závěr jam-session

Facebook