Vyšehraní: Gladly S.W. s hosty - Pavel Dobeš, J. Kejak

Vyšehraní: Gladly S.W. s hosty - Pavel Dobeš, J. Kejak

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

10. Jubilejní ročník festivalu divadla a hudby.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Gladly S.W. je kladenská kapela, vítěz Talentu Country rádia a Hudebního poháru Country rádia 2010.

 

Začátky působení Pavla Dobeše, jsou spojeny s ostravskými bigbeatovými kapelami, s nimiž hrál v 60. letech.Jindra Kejak -Na scéně se pohybuje od roku 1996. Větší „BUM“ zaznamenal v roce 1999 vítězstvím na PLZEŇSKÉ PORTĚ a následující spoluprací se Zdeňkem VŘEŠŤÁLEM a Víťou SÁZAVSKÝM z kapely „NEREZ“.

 

Vojta Kiďák Tomáško - Pojďte dál. Na kus řeči, na trochu pohody. Zve Vás jeden obyčejnej kluk, (pro někoho už pán v létech) z malého městečka nad řekou Ohří. Někdo umí malovat, někdo je machr na cizí řeči, jinej skáče padákem a další třeba dovede postavit dům. 

 

Sekvoj během let své existence hrála a hraje nejen v Praze, kde vystřídala několik stálých scén, ale i v mnoha klubech a na nespočetných festivalech.

 

 

Facebook