Sedmihorské léto 2013

„Sedmihorské léto 2013“ navazuje na tři úspěšné ročníky, které dokázaly přilákat tisíce posluchačů z Českého ráje, širokého okolí, ale i z celé České republiky. V rámci ročníku čtvrtého - opět s podtitulem „hudební a divadelní léto“- se v minimálně deseti termínech od května do srpna představí hudební interpreti různých žánrů.

DĚTSKÉ VSTUPENKY
Děti do 5-ti let mají vstup zdarma.
Od 6 - ti let do 140 cm vstupné 90,- Kč.
Dětské vstupenky lze koupit pouze na pokladnách festivalu v den konání.

ZTP, ZTP/P
Pořadatel poskytuje slevu držitelům průkazu ZTP/P a jedné osobně jako doprovod ve výši 30% na jednotlivé akce.
Slevy nelze uplatnit v předprodeji, ale pouze na pokladnách festivalu v den konání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„Sedmihorské léto 2013“ navazuje na tři úspěšné ročníky, které dokázaly přilákat tisíce posluchačů z Českého ráje, širokého okolí, ale i z celé České republiky. V rámci ročníku čtvrtého - opět s podtitulem „hudební a divadelní léto“- se v minimálně deseti termínech od května do srpna představí hudební interpreti různých žánrů.

V příjemném prostředí zastřešeného areálu budou po celé léto znít oblíbené písně známých interpretů proložené divadelními představeními. Program 2013 je koncipován tak, aby si na své přišly všechny věkové skupiny, s rozlišným hudebním vkusem a zájmem.

Letošní Sedmihorské léto odstartuje již v pátek 10.května 2013 hudebně zábavným pořadem v režii dvou hvězd Františka Nedvěda a Josefa Aloise Náhlovského, hned v sobotu 11.května navážeme tradičnímdětským dnem Kinghouse dětem - Piráti z Karibiku, který se ponese v pirátském duchu a na ratolesti budou čekat soutěže o ceny, dovednostní disciplíny či výtvarná dílna. V rámci dětského dne bude pořádán také den otevřených dveří společnosti Kinghouse. V průběhu turistické sezóny se pak v rámci samostatných koncertů představí nejen umělci z České a Slovenské republiky jako jsou Miroslav Žbirka, Fešáci s Petrem Novotným, Hana Zagorová s hostem Petrem Rezkem a kapelou Jiřího Dvořáka, Josef Zíma a Yvetta Simonová, Janek Ledecký, Jaroslav Svěcený se slovenskou skupinou Cigánski diabli, či Janek Ledecký a v neposlední řadě zahraniční legendy – rakouská skupina Opus a německá formace Alphaville. Samozřejmě nebudou chybět ani divadelní představení. Tento rok v podání pražského Divadla bez zábradlí s francouzskou komedií Blbec k večeři a také divadelního představení VSTUPTE! v produkci Agentury Harlekýn.

Podrobnosti k jednotlivým akcím najdete v menu Sedmihorské léto 2013.

Srdečně Vás zveme na festival „Sedmihorské léto 2013“, který má každoročně kouzelnou atmosféru podtrženou neopakovatelným geniem loci.

Na shledanou v Sedmihorkách se těší Sedmihorské léto a za pořadatele Kinghouse, s.r.o.

Kde:

  • Sedmihorky, , Turnov

Web: http://www.sedmihorskeleto.cz

Fotky a videa

Facebook