Hardrock Universe Camp

Hardrock Universe Camp

Možnost slev

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat.

Kdy: 4.8.2013 - 8.8.2013

Ahoj rockeři, IV. ročník rockového kempu ROCK CAMP - zaměřený na spoustu muziky - setkání se stejnou krevní skupinou podělit se navzájem o zkušenosti a získat nové informace od profesionálních lektorů.

Slevy pro držitele karty ISIC je možné uplatnit v prodejních místech.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ahoj rockeři, IV. ročník rockového kempu ROCK CAMP - zaměřený na spoustu muziky - setkání se stejnou krevní skupinou podělit se navzájem o zkušenosti a získat nové informace od profesionálních lektorů.

Setkáš se zde s profesionálními muzikanty, kteří prošli řadou kapel, hráli na koncertech, ale i jako studioví hráči. V dnešní době se kromě svých vlastních projektů věnují v hudebních školách a konzervatořích právě takovým rockerům jako jsi ty.

Během lekcí se můžeš seznámit s tím jak hrát sóla,doprovody a zpívat tak, jako hrályy takové legendy, jako byly skupina DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, BLACK SABBATH, KISS, ARAKAIN, SEVEN a další.

Na vybraných skladbách si vyzkoušíš různé techniky a pokud si přineseš v mp3 vybrané skladby budeš mít dostatek prostoru vše si se svým lektorem vyzkoušet a naučit se hrát svou oblíbenou píseň či skladbu.
S ostatními kamarády si poskládáte kapelu a na závěr kempu si zahraješ na koncertě. Zvuk zajistí profesionální zvukař a světelné efekty vytvoří atmosféru s kutečného rockového koncertu.Pozveš rodiče na velké hudební finále - tvůj rockový koncert - aby tě viděli v akci a na památku dostaneš natočené DVD.

Fotky a videa

Facebook