The legends rock fest aneb Legendy ožívají

The legends rock fest aneb Legendy ožívají

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

23.01.201824.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

23.01.201827.06.2018

Kdy: 19.7.2013 - 20.7.2013

V pátek se představí The Coolers, MEMPHIS, Black Bull, ŠKWOR a Komunál. V sobotu Manuál, Undergates, Benefit, Merlin, ABRAXAS, Destroyself, Vašek Noid Bárta, CITRON, DYMYTRY, NVÚ, Roxor.

LIMITOVANÁ EDICE ZLEVNĚNÝCH VSTUPENEK v prodeji pouze do 15/6/2013!

V současné chvíli mohou zákazníci zakoupit vstupenky za cenu, za kterou se budou prodávat i na místě, v infocentru města Hořice. Vstupenky budou k dostání i na místě v den konání akce.

 

Prvních 100 účastníků se vstupenkou z předprodeje jako dárek navíc obdrží festivalové tričko nebo CD od účinkujících nebo energy drink dle výběru na pokladně.

Vstupenka zakoupená ,,v předprodeji“ platí po celou dobu trvání programu festivalu, tedy od 19. 7 do 21. 7. 2013.

V ceně je zajištěn samostatný vstup do areálu bez front. Vstupenka z předprodeje zahrnuje možnost umístění stanu v zóně stanového městečka bez poplatku a parkování zdarma. 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tak skvělou atmosféru, osobitý program a příjemné prostředí jako na The Legends Rock Fest v Hořicích jsme jinde nezažili, hodnotili mnozí účastníci ročník 2012. Festival při kterém ožijí legendy, s nimi celá střední generace a energičnost nastupujícího mladí. V pátek se představí The Coolers, MEMPHIS, Black Bull, ŠKWOR a Komunál. V sobotu Manuál, Undergates, Benefit, Merlin, ABRAXAS, Destroyself, Vašek Noid Bárta, CITRON, DYMYTRY, NVÚ, Roxor.

Akce se opět uskuteční v areálu u Masarykovy věže samostatnosti, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla. Areál  poskytuje veškeré zázemí. V blízkosti je známé přírodní koupaliště Dachova a spousta atraktivních míst pro celovíkendové aktivity.  

Nebude chybět také ,,kuličková soutěž“ o divácky nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení následuje autogramiáda, program je spoustou dalších soutěží o ceny. Areál se otevírá v pátek od 15hod. Ceny vstupenek na místě, jakož i další informace na: www.thelegendsrockfest.cz  nebo http://www.facebook.com/#!/pages/The-Legends-Rock-Fest/366474253413726

Fotky a videa

Facebook