Cosmic trip festival 2009

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Pražská konzervatoř, Praha 1

21.11.201720.03.2018

Cena: Jednodenní vstupenka 611 Kč, dvoudenní 777 Kč. V.I.P.: 2-denní 2.222 Kč

Kdy: 19.6.2009 - 20.6.2009

Na 12. ročník festivalu Cosmic Trip Open Air na letiště v Ústí nad Labem se milovníci elektronické hudby začnou sjíždět v pátek 19.června. Akce se vrací k osvědčenému, oblíbenému dvoudennímu konceptu, takže se areál vyprázdní až v neděli 21. června odpoledne.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZNOVUZROZENÝ COSMIC TRIP OŽIJE V ČERVNU OPĚT NA SEVERU ČECH


Festival elektronické hudby Cosmic Trip s podtitulem Back2Roots se vrací do rukou otců zakladatelů a na sever Čech, kde se před 13 lety zrodil. Po zmatcích v předešlých dvou letech se bouřlivé vody kolem legendárního open air uklidňily. Cosmic Trip se bude konat předposlední červnový víkend na letišti v Ústí nad Labem.
Diskutujte u nás na fóru o novém ročníku tohoto festivalu.

Na 12. ročníku nejstaršího festivalu elektronické hudby v Česku vystoupí přes šedesát DJs a producentů několika hudebních žánrů. Techno berlínského labelu Tresor přijedou reprezentovat Alexander Kowalski s projektem DisX3, Neil Landstrumm, Recyver Dogs, československou scénu budou zastupovat matadoři Toky, Agent, Pietro, Quickie, THC, Mountain, Elektrabel, Z-Aires, Pavel Krejdl a Daho & Ginger.

Zlomené beaty naservíruje Tony Coleman, šéf proslulého londýnského labelu Hospital Records a hlava projektu London Elektricity. Za gramofony se vystřídá s "hot" jménem Frictionem a zástupcem projektu Vicious Circle. Tradičně silná bude sestava DJs z Čech: Pixie, Brooklyn, IM Cyber, Katcha, Suki, Nitropank, Sweg nebo Deadly Viperz.

Specialitou Cosmic Tripu bude stage pražského afterparty klubu Studio 54, které bude hrát přes čtyřicet hodin non-stop. Jeho příznivci se můžou těšit na většinou rezidentů klubu, namátkou Enrico, Texx a další.


Dramaturgie nejstaršího českého festivalu elektronického hudby bude v rukou skupiny Radical Production, která Cosmic Trip v roce 1997 v Teplicích de facto založila. Bude stát na dvou základních pilířích – techno a drum´n´bass. První styl ovládnou DJs z berlínského labelu Tresor, který sdružuje největší kapacity v oboru. Zástupce zlomených beatů bookuje DJ Suki a jeho “let it roll” parta.

DJs z Tresoru byli hvězdami Cosmic Tripu v minulosti několikrát. Poprvé na něm vystoupili už na druhém ročníku v roce 1998. Tehdy na ně do areálu koupaliště Pudlák dorazilo rekordních 4 500 převážně mladých lidí.

Letiště v Ústí nad Labem je připraveno pojmout až 10 tisíc tanečníků, v jeho bezprostřední blízkosti bude kemp, nedaleko několik možností, kde se za pěkného počasí vykoupat.Fotky a videa

Facebook