Creamfields Central Europe

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Pražská konzervatoř, Praha 1

21.11.201720.03.2018

Výhodný nákup

Cena: 690 Kč, na místě 890 Kč. Vstupenka V.I.P.: 2.000 Kč

Kdy: 3.7.2009 - 4.7.2009

Festival Creamfields Central Europe se vrací po roce na letiště v Břeclavi, kde proběhne ve dnech 3. až 4. července 2009. Na několika podiích se představí hvězdy nejen taneční scény z celého světa a vystoupí také řada skupin z a live projektů. Festival s kapacitou 12000 lidí je jedním z největších svého druhu ve střední Evropě.

Součásti festivalu Creamfields je i koncert skupiny Chinaski. Majitelé permanentek mohou navšívit i tento koncert.

 

Svoji polohou je lehce přístupný návštěvníkům ze Slovenska, Maďarska i Rakouska. Praha 252 km Bratislava 80 km Wien 80 km Budapest 260 km.

 

Kemp v provozu od 3.7.až do 8.7. (ceník viz www.creamfieldscentraleurope.eu sekce Useful information)

Parkoviště pro 2000 aut bude v provozu oba dny (parkovné 200 Kč)

Po zaplacení poplatků a vstupného je možné opouštět kdykoliv areál, kemp i parkoviště a vracet se zpět.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Creamfields, nejvýznamnější taneční festival na světě, není třeba představovat. Každý rok jej navštíví přes 250000 lidí v Evropě i Jižní Americe a každoročně se koná v mnoha zemích, jejichž seznam lze nalézt na internetové stránce www.creamfields.com.

V loňském roce se festival konal v České Republice počtvrté a poprvé v nové lokalitě – na letišti v Břeclavi v blízkosti čtyř sousedních států a s názvem Creamfields Central Europe. Tento díl byl poznamenán výjimečnou nepřízní počasí, v podvečer hlavního festivalového dne byl program narušen neobvykle silnou bouří, která způsobila tříhodinový výpadek programu. I přes tuto událost pořadatelé situaci zvládli a pokračují v projektu, který přináší České republice a jihomoravskému regionu celosvětovou publicitu.

Ročník 2009 bude poprvé dvoudenní, s hlavním festivalovým dnem v sobotu a kapacitou až 15000 lidí. Pozvání přijalo přes 80 DJs a skupin z celého světa, hrát se bude na 4 podiích.

Po zkušenosti s nepřízní počasí v roce 2008 bude velká část plochy kryta před deštěm a větrem, takže festival bude pokračovat za každého počasí.

Headlinery festivalu bude britské trio Above & Beyond, představitelé respektovaného labelu Anjunabeats, aktuálně zaujímají 4. místo v prestižní anketě časopisu DJMAG, dále legendární německý tranceový producent a dj ATB, aktuální č. 25 v žebříčku DJMAG, jehož melodický trance s podmanivými ženskými vokály způsobuje husí kůži tisícům fanoušků po celém světě, a v rámci koncertního programu známá britská funky formace US3, autoři megahitu Cantaloop, jazz hiphopová kapela, která letos vydala své sedmé album s názvem „Stop.Think.Run.“ a s úspěchem ho představila v rámci své koncertní šňůry také v Praze.

Hlavní hvězdy doplní celá řada dalších významných Djů, jako např. Felix Kroecher – DJ roku 2007 a 2008 podle ankety německého časopisu Raveline, Valentino Kanzyani – jeden z tria nejvýraznějších slovinských techno DJs, Popof – jeden z nejvyhledávanějších remixérů (skladby od Tocadisco, Tiga, Moby) či Jeff Milligan – minimalový mág z Kanady, majitel labelu Revolver.

Tuzemskou špičku budou reprezentovat skupiny Chinaski – držitelé ceny Anděl 2005 a 2007, The Prostitutes, Skyline, Tereza Černochová + Matěj Ruppert a Showstation, Ohmsquare, Sunset Blvd a Animé, z elektronické scény se představí projekt Lucca a Michal Pavlíček live, Orbith, Michal Poliak a nadějný mladý dj a producent Mekki Martin s doprovodnými hudebníky a vokalistkou Gianna Charles.

Hudební produkci na místě doplní fun zóna – atrakce, stánky a chillout. Pro návštěvníky bude nachystáno parkoviště s kapacitou 2000 aut, od 2.7. do 5.7. bude v provozu kemp. Informace o cenách parkování, kempu a dalšípraktické info hledejte na www.creamfieldscentraleurope.eu v sekci Useful Information.

Uprostřed festivalu vyroste speciální VIP tribuna pro 400 lidí s výhledem na hlavní podium.

 

 Creamfields Central Europe 2008

 

 

 

Creamfields kompletuje seznam účinkujících k 30.4. 09

Kdo bude hrát který den?

Nastal čas odhalit, kteří účinkující břeclavského festivalu Creamfields Central Europe budou vystupovat v pátek a kteří v sobotu.

Start pátečního programu je plánován na 17:00 a podvečer vám zpříjemní série koncertů českých kapel, která vyvrcholí vystoupením držitelů ceny Anděl 2005 a 2007 – skupiny Chinaski. Následovat bude taneční produkce v rakouské sestavě Makossa & Megablast, Philipp Straub aka Felipe, Crazy Sonic, Tom Snow, Claudio Ricci a další. Na After stagei bude paralelně probíhat party pod taktovkou agentury TEAM K a serveru Technoboard s rakouskými DJs, z nichž některé jste již měli možnost slyšet v brněnském klubu Perpetuum.

Hlavní festivalový den – sobota - nabídne od 14:00 program na 4 podiích. Velká open air Global Stage bude nejprve hostit živé koncerty, které završí show jazz hiphopové formace US3. Po nich pak nastoupí  DJs, kteří s vámi protančí festivalem až do nedělního rána. Těšit se můžete především na progressive house sound v podání pánů Jason Jollins, Paolo Mojo nebo půvabné DJky z Ibizy Sarah Main, hlavní čas bude patřit tranceovým megahvězdám  Above &Beyond a ATB. Ostatní stage se budou odehrávat ve stanech. Rozpis celého programu po dnech a podiích uvádíme níže.  

 

PŘEHLED PROGRAMU

Pátek 3.4. od 17 hodin – 2 pódia

Main Stage:

Chinaski (CZ)

The Prostitutes (CZ)

Anime (CZ)

Skyline (CZ)

DJs:  Makossa & Megablast (AT),Felipe (AT),Crazy Sonic (AT),Tom Snow (AT), Claudio Ricci (AT)

After Stage

Matthias Meyer & Patlac (GER), Der D.R.I.N.K (GER),Johannes Lehner (AT),Ruuk (AT),Luke Mesch AT), Daniel Morgenstern (AT),Thomas Grün AT),Philipp Blecha (AT), Fabian Hofer (AT),
Andreas Reiter (AT),Markus Lindner (AT),Comante (AT), Deetronic (AT), Observer (AT)

Cliva live (AT).Met (AT)

Sobota 4.7. – celý areál bude otevřen od 14 hodin, After Stage funguje nonstop z pátku

Global Stage :

Above &Beyond (UK)

ATB (Ger)

US3 (UK)

Paolo Mojo (UK)

Jason Jollins (USA)

Sarah Main (AUS)

Lucca & Michal Pavlíček Live (CZ)

Mekki Martin (CZ) feat. Gianna Charles (AT)

Orbith (CZ)

Michal Poliak (CZ)

Breeth (SK)

Sunset Blvd (CZ)

Tereza Černochová + Matěj Ruppert + Showstation (CZ)

Ohm Square (CZ)

Techno Stage

Felix Kröcher (GER)

Valentino Kanzyani (SLO)

Popof (FR)

Jon Rundell (UK)

Elmar Strathe (GER)

Jeff Milligan (CAN)

Hot X (HU)

Coyote (HU)

Kaisersoze (CZ)

Subsist (CZ)

 Awacs (CZ)

Click Joe (CZ)

Molczik (CZ)

Blacklight & Tomigram (PL)

Skank (SK)

Ala (CZ)

Ministry Stage:

Kieran Brindley (UK)  

Lui Florez (UK)

Sam Bylett (UK)

I Represent (UK)

Jordan Peak (UK)

Martin Hloch (CZ) 

Charlie (SK) 

Sony Vega (CZ)

After Stage

IDJ djs (15 – 20h)

Manack (CZ)

Marcus Cooper (CZ)

Bon Finix (CZ)

Hydrophonic (CZ)

Enrico (CZ)

Studio 54 djs

 

Fotky a videa

Facebook