Mezinárodní festival Kutná Hora 2011

Mezinárodní festival Kutná Hora 2011
4. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora, jediný svého druhu v České republice, je založen na principu tvůrčí dílny.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mezinárodní hudební festival Kutná Hora 2011

4. 6. - 11. 6. 2011

Mezinárodní hudební festival Kutná Hora, jediný svého druhu v České republice, je založen na principu tvůrčí dílny.

Na pozvání violoncellisty Jiřího Bárty přijíždějí každoročně počátkem června do Kutné Hory vynikající domácí a zahraniční sólisté, aby zde v průběhu jednoho týdne intenzivně zkoušeli a večer předvedli své umění při celkem devíti koncertech v rámci festivalu. Koncerty se konají v prostorách historických objektů Kutné Hory, které spoluvytvářejí úžasnou atmosféru každého z koncertů. Letos to budou chrám sv. Barbory, kaple Božího těla, Jezuitská kolej a Základní umělecká škola.

Pozvání přijali například fenomenální japonský houslista Daishin Kashimoto, francouzský klarinetista Michel Raison, potřetí přijede klavírista Konstantin Lifschitz, jenž festival oficiálně zahájí Bachovým Uměním fugy.

Poprvé v historii festival nabízí orchestrální koncert: Ludwig van Beethoven: Klavírní koncert a Trojkoncert v podání Komorní filharmonie Pardubice. Poprvé zazní na festivalu i varhany, dílo Peterise Vaskse provede Drahomíra Matznerová.

Festival je i výjimečnou společenskou událostí, což podtrhuje i skutečnost, že každoročně se několika koncertů účastní manželka prezidenta ČR paní Livia Klausová, která festivalu poskytuje oficiální záštitu.

Sobota 4. června 2011, 21.00 - kaple Božího těla

Preludium

 

Neděle 5. června 2011, 19.30 - chrám sv. Barbory

Zahajovací koncert

 

Pondělí 6. června 2011, 19.30 - chrám sv. Barbory

"Vox Animae"

 

Úterý 7. června 2011, 19.30 - chrám sv. Barbory

Beethoven – Smetana

 

Středa 8. června 2011, 19.30 - kaple Božího těla

Gubaidulina – Golijov - Piazzolla

 

Čtvrtek 9. června 2011, 19.30 - chrám sv. Barbory

"Fratres"

 

Pátek 10. června 2011, 19.30 - chrám sv. Barbory

Závěrečný koncert - Beethoven

 

Sobota 11. června 2011, 18.00 - Jezuitská kolej

Postludium

Kde:

  • ,, , Kutná Hora

Web: http://www.mfkh.cz

Fotky a videa

Facebook