Pleasure Island

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

23.11.201726.04.2018

Výhodný nákup speciální nabídka

Cena: 1.095 Kč, na místě: 1.195 Kč, VIP: 2.500 Kč, jízdné 90 Kč

PLEASURE ISLAND – SPECIÁLNÍ NABÍDKA VÝHODNÉHO BALÍČKU VSTUPENEK – AMUNDSEN FRIENDS PACKAGE

PLEASURE ISLAND - SPECIÁLNÍ NABÍDKA VÝHODNÉHO BALÍČKU VSTUPENEK - AMUDSEN FRIENDS PACKAGE

 

Pleasure Island festival proběhne již tuto sobotu, 27. srpna na letištiRoudnici nad Labem. Jeden z hlavních partnerů festivalu - Vodka Amundsen - přináší stejně jako vloni všem , kteří se na festival chystají s partou kamarádů,  speciální nabídku výhodných balíčků vstupenek. Amundsen Friends Package zahrnuje 4 vstupenky, za které celkem zaplatíte 3.490 Kč, a to včetně všech poplatků. Tyto výhodné balíčky zakoupíte na všech prodejních místech Ticketpro či prostřednictvím emailu ticket@ticketpro.cz . Tato nabídka platí od čtvrtka 25.810.00 hodin do pátku 26.8.2011 do 19. hodin. Kromě této nabídky pro vás Vodka Amundsen na festivalu připravila velkou soutěž, kdy jednou z mnoha cen budou vyhlídkové lety vrtulníkem nad Roudnickým letištěm pro desítky z vás a vaše kamarády.

 

 

Vstup od 18ti let!

 

VIP vstupenky: 2.500 Kč (cena zahrnuje: parking, vyhrazený VIP vstup, vstup na luxusní VIP terasu s barem, VIP toalety)

 

Sleva 10% pro držitele karet ISIC, Scholar, IYTC, ITIC, ALIVE, STAFF po předložení platného dokladu.

1 vstupenka = vstup pro ZTP/P a jeho doprovod.

 

 

PLEASURE ISLAND  - INFORMACE K SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVÉ LINCE A KYVADLOVÉ DOPRAVĚ

Festival Pleasure Island, který se koná v sobotu 27. srpna od 16. do 6. hodiny ranní na letišti v Roudnici nad Labem, nabízí návštěvníkům usnadnění dopravy na festival pomocí přímé autobusové linky z nádraží Praha Holešovice přímo na místo konání festivalu, tzn. letiště Roudnice nad Labem a zpět.

Jízdenky je potřeba dopředu zakoupit na www.ticketpro.cz. Cena jedné jízdenky je 90 Kč. V nabídce jsou dva možné časy odjezdů. Pro ty, kteří si chtějí užít festival již od samého začátku, bude autobus vyjíždět v 15.00. Pro ty, kteří se chystají na festival večer, bude autobus vyjíždět v 18.00. Zpáteční cesta je naplánována na ráno v časech 05.00 a 06.15. Autobus bude plně klimatizovaný s počtem 51 míst k sezení. Přesné místo odjezdu autobusů bude upřesněno v týdnu, kdy se festival koná.

Během festivalu bude také zřízena kyvadlová doprava zdarma od 15.30 do 20.00, která bude jezdit trasu autobusové nádraží Roudnice nad Labem – vlakové nádraží Roudnice nad Labem – letiště Roudnice nad Labem.  Ranní spoj pak bude vyjíždět v 5.00 od letiště k vlakovému a autobusovému nádraží.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

 

Přidejte se a pozvěte své přátele na Pleasure Island na Facebooku.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PLEASURE ISLAND ODHALUJE KOMPLETNÍ LINE-UP

Po loňské premiéře se letošní vydání tanečního festivalu Pleasure Island uskuteční v sobotu 27. srpna 2011 na letišti v Roudnici nad Labem. Na festivalu vystoupí na 90 mezinárodních i domácích umělců na devíti scénách.

Hlavní open-air stage bude zaměřena převážně na houseovou muziku, druhá open-air stage bude ve znamení tvrdších hudebních stylů, jakými jsou Hardstyle a Hardcore. Kromě jiného se můžete těšit na 2 velkokapacitní stany, každý o velikosti přes 2000 metrů čtverečních, které budou připraveny pro fanoušky stylů Trance a Techno. Vedle těchto stanů bude další, třetí stan o velikosti 1500 metrů čtverečních, ve kterém vystoupí domácí špička v rámci Dance Exxtravaganza stage největšího radia v České republice, Evropa 2. Zbylé stage budou ve čtyřech menších stanech, které budou zastupovat domácí klubovou scénu v rámci Kick da Night Powerdance stage, Fabric stage, Imperium stage a Playa & Party in House Stage. Na všech zmíněných stagích nenaleznete pouze ty největší hvězdy svých žánrů, ale také nová a talentovaná jména.

Festival začíná v sobotu v 16.00 a bude trvat do nedělního rána do 06.00. Kromě pestré hudební nabídky budou pro návštěvníky připraveny unikátní stage, které se svým pojetím a technickou produkcí zcela liší od standardních typových podií na ostatních festivalech, dále se můžeme tešit na speciální chill out zónu, adrenalinové atrakce a bohatý doprovodný program. Stejně jako minulý rok bude možnost stanování ve stanovém městečku, kyvadlová doprava a další služby pro návštěvníky, kteří budou přijíždět z větších vzdáleností.

Pořádající agentury United Music a Art of Dance pokračují v budování značky Pleasure Island, která má potenciál stát se vysoce kvalitním evropským festivalem, jenž nabízí všem návštěvníkům tu nejlepší hudbu, zábavu a komfort.

Přidejte se a pozvěte své přátele na Pleasure Island na Facebooku.

Více informací naleznete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

LINE UP:

MAIN OPEN-AIR STAGE

AXWELL
FEDDE LE GRAND
SANDER VAN DOORN
MARK KNIGHT
MOGUAI
SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
SHERRY FLAVOUR
MELVIN REESE


TECHNO MASTERS STAGE

CHRIS LIEBING
JOSEPH CAPRIATI
NIC FANCIULLI
JOEY BELTRAM
CARI LEKEBUSCH
BRIAN SANHAJI
NESQUIK
AGENT

PURE TRANCE STAGE

GARETH EMERY
ALY & FILA
JOCHEN MILLER
SIED VAN RIEL
W & W
UMMET OZCAN
ARTENTO DIVINI
EDDIE SENDER

RESET HARDSTYLE STAGE

SHOWTEK
ANGERFIST
CRYPSIS
THERA
STEPHANIE
CHAIN REACTION
TWILIGHT FORCES
ENHANCER
MC THA WATCHER

EVROPA 2 DANCE EXXTRAVAGANZA STAGE

MICHAEL BURIAN
SAN
MICHAL POLIAK
CHRIS SADLER
NEO
TRAVA
LOUTKA
PETE WALK


KICK DA NIGHT POWERDANCE STAGE

QUINTIN
LORES
FILTHY FUNK FUNK
BON FINIX
MARCUS COOPER & KOBYLKA
ELITE
PROUD-M
JEAN LUC
LAZY & DOCTOR

FABRIC STAGE

LAYDEE JANE
ORBITH
WOLSCHA
ROBIQ
VAN VEGA
DANNY BRIGHT
PETER KEY
LUMX

IMPERIUM STAGE

MICHAEL C
CARL LOPE
MARTHY
ENRICO
LEEMAC
MARTIN FRANK
DAN RAKACZKY
EAGLE
RONNY
STYX

PLAYA &PARTY IN HOUSE STAGE

MARTIN STREED
CJ FOX
D' SAFO VS JOSH MOSAIQ
PSYCHO
WECCA
QUIDAM
SYGNITY
PHILIPOO
MARCO WING
PIETRO BELL
MATHIAS
MARCO BIARY

Fotky a videa

Facebook