Prague Proms 2011

Prague Proms 2011
Prague Proms přinášejí do letní Prahy přesně tu výseč hudby, která létu sluší. Hudbu, na kterou stojí zato zajít. Hudbu, kterou nesmíte minout. Hudbu, která vám osvěží léto bez ohledu na počasí.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prague Proms, festival, který už posedmé nese hrdý název své inspirace - festivalu londýnského, BBC Proms.

Festival, který letní Prahu doplňuje sérií kvalitních koncertů, které berou v úvahu roční dobu, naladění obyvatel i turistů. Který zachovává nutnou kvalitu a přitom hledá - nutno podotknout, že většinou úspěšně - atraktivní témata. Své místo má "čistá klasika" a vedle ní přesahy. Inspirace jazzové, muzikálové, filmové, prostě všechny obory hudby, jež pracuje s pojmem symfonická a přitom je zřejmě blíž širšímu vkusu.

Večery hollywoodské připomínají, jak důležitá pro film může být kvalitní hudba, na své si přicházejí i zájemci o špičkové zahraniční sólisty, o zástupce instrumentální nebo pěvecké špičky. O tvorbou sborovou.

Pojítkem celých proms je Český národní symfonický orchestr, těleso, které právě zde předvádí svou instrumentálně vyzrálou univerzálnost, se kterou se dokáže s grácií a jistotou zhostit celé předváděné hudební škály. Orchestr, který suverénně doprovovodí a ozdobí každé vystoupení.

Prague Proms přinášejí do letní Prahy přesně tu výseč hudby, která létu sluší.

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Web: http://www.pragueproms.cz

Fotky a videa

Facebook