O2 Sázavafest 2009

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

23.01.201824.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

23.01.201827.06.2018

Výhodný nákup

Cena: 1.200 Kč, VIP: 2.500 Kč, Kemp: 200 Kč, Vstupenka na sobotu: 650 Kč

Kdy: 30.7.2009 - 2.8.2009

POZOR! Předprodej bude ukončen 30.7.2009 v 11:hodin. Od 12:00 hodin bude prodej na akci probíhat pouze na místě.

Novinka O2 Sázavafestu: vstupenky VIP

Letošní novinkou festivalu jsou VIP vstupenky. Jejich majitelé budou mít přístup do VIP kempu, VIP parkoviště, VIP baru a centra, kde se budou moci setkat s učinkujícími.

 

--------

 

V tuto chvíli máte možnost zakoupit vstupenky do Kempu á 200 Kč.

Ke vstupence zákazník dostane na místě 1 žeton do sprchy v hodnotě 30 Kč. Pozor! Kapacita omezena, kempování mimo určená místa bude pokutováno!!

 

STANOVÉ MĚSTEČKO

Stanové městečko je umístěno v těsné blízkosti areálu festivalu, přímo navazuje na festivalové parkoviště. Ve stanovém městečku bude kompletní občerstvovací servis, hygienické centrum obsahující mobilní WC a sprchy (viz Hygiena). Stanování ve stanovém městečku ve vlastních stanech je ZDARMA a je vyhrazeno pouze pro návštěvníky festivalu. Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm, manipulovat s výbušninami včetně petard. Veškerý odpad prosím odhazujte do rozmístěných kontejnerů. Do stanového městečka je možné vnášet vlastní jídlo a pití. Do stanového městečka není možno zajíždět s motorovými vozidly.

Pořadatel neručí za bezpečnost věcí ve stanovém městečku. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti. Pro tyto případy doporučujeme využít služby úschovny. Přivezte si s sebou zámeček na zamknutí stanu. Rezervace místa pro stan není možná. Více na www.sazavafest.cz

 

----------------

AKCE A SLEVY NA O2 SÁZAVAFEST

Po zakoupení 2 vstupenek na festival Sázavafest kartou Mastercard a Maestro v období 8.6.- 5.7.2009 získáte slevu 15% a voucher na 2 piva Krušovice.


///////

 

Na vstupenky na letošní Sázavafest je stejně jako v minulých letech poskytována sleva držitelům karet ISIC, ALIVE a ITIC v rámci ISIC léta, série letních hudebních festivalů na něž se můžete vydat se slevou.

 

  

 

Specifikace slevy:
Sleva 150 Kč je poskytována v předprodeji na prodejních místech sítě Ticketpro. Sleva není poskytována při prodeji přes internet!

UPOZORNĚNÍ

  • Slevu pro držitele karet ISIC, ALIVE a ITIC nelze kombinovat s jinými slevami.
  • Sleva bude poskytnuta pouze držiteli platné karty ISIC, ALIVE nebo ITIC.
  • Nákup zlevněné vstupenky v předprodeji je možný při fyzickém nákupu na prodejním místě a předložení PLATNÉ karty ISIC/ALIVE/ITIC. Je proto třeba mít při nákupu svůj průkaz u sebe!
  • Při využívání slev platí následující pravidlo:
    1 DRŽITEL PLATNÉ KARTY ISIC/ALIVE/ITIC = 1 VSTUPENKA
  • Vícenásobné využití slevy (nákupu zlevněné vstupenky) na stejnou kartu ISIC, ALIVE nebo ITIC je zakázané a bude při prodeji kontrolováno resp. znemožněno obsluhou prodejce.

!!! PŘI VSTUPU DO AREÁLU JE KAŽDÝ DRŽITEL ZLEVŇENÉ VSTUPENKY (vstupenky na níž byla poskytnuta výše uvedená sleva držiteli karty ISIC, ALIVE, ITIC) POVINEN SE PROKÁZAT PLATNOU KARTOU ISIC, ALIVE nebo ITIC. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ MU BUDE UMOŽNĚN VSTUP NA FESTIVAL POUZE PO DOPLACENÍ ROZDÍLU MEZI CENOU ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY A CENOU PLATNOU V DEN A MÍSTĚ KONÁNÍ AKCE !!!

 

////////

 

O2 SÁZAVAFEST - extra slevy

O2 všem svým mobilním zákazníkům přináší exkluzivní možnost speciální slevy 20 % na zakoupení vstupenky na letní O2 Sázavafest z aktuální ceny jedné vstupenky.
Stačí v době od 1.6. do 26.7.2009 navštívit jedno z prodejních míst sítě Ticketpro a při nákupu vstupenky se prokázat ověřovací SMS zprávou.
Tu O2 zákazník získá odesláním SMS zprávy ve tvaru OVERENI na číslo 999690 ze svého mobilního telefonu a do několika vteřin obdrží potvrzení, že je zákazníkem O2.
O2 Extra zákaznický program připravil pro své členy ještě něco navíc! Mají možnost získat tuto speciální slevu 20% z ceny až dvou zakoupených vstupenek. Nárok na slevu získá registrovaný člen O2 Extra, když prokáže své členství v programu pomocí ověřovací SMS zprávy. Tu obdrží po odeslání SMS zprávy ve tvaru EXTRA na číslo 9001103.

Informace o slevách na: www.o2extra.cz


 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O2 Sázavafest odtajnil celý line-up měsíc před začátkem festivalu!

O2 Sázavafest 29. června slavnostně odtajnil na svých stránkách www.sazavafest.cz kompletní line-up. Celému festivalu začínajícímu ve čtvrtek 30. července bude předcházet tzv. Warm up day, který letos proběhne na zvláštní produkci Kácovské léto v centru města. Přístupná bude za dobrovolné vstupné už od středy.

Ve čtvrtek v poledne se pro návštěvníky otevře i areál Malá Strana, kde zahrají například žánrovou cenou Anděl 2008 ocenění Prague Ska Conspiracy či Visací zámek, Post-it nebo Skyline. Ze zahraničních hvězd se představí početná americká formace New Your Ska-Jazz Ensemble.

Velmi silný program pořadatelé připravili na pátek, poslední červencový den. Kácov rozezní rytmy skladeb Mobyho, Freak Power či jednoho z nejznámějších drum’n’bassových producentů a DJ Groovidera. Přijde na řadu i speciální program hip-hopu, který je složen z české a slovenské špičky, kam patří Zverina, Věc, PSH, Indy a Wich, LA4 nebo Vladimír 518.

V pátek si fanoušci budou moci užít i další specialitu. Tou budou početná vystoupení Romana Holého a Matěje Rupperta. První z jmenovaných má na pátek připraveno několik dalších vystoupení mimo Monkey Business. Představí se s kapelami J.A.R., Slávek Janda – Best of, či G-Point Hunters a Orikoulí. „Matěj Ruppert se představí také jako muzikant několika formací. Mimo své domovské formace Monkey Business se ukáže s G-Point Hunters vO2 Extra zóně a společně s Romanem Holým si zahostují v Orikouli,“ dodal Pavel Kloupar.

NaO2 Sázavafestu se exkluzivně představí i sólový akustický projekt Honzy Homoly z kapely Wohnout. V akustické scéně představí svou jednu zpívanou a deset akustických skladeb, které obsahuje nové album HOMOLA TOBOLA.

Line-up nabere na obrátkách v sobotu, kdy po koncertu Mobyho pořadatelé nepolevili se zahraničními interprety. Naopak. Mimo premiérového vystoupení Jimmyho Somervilla v Česku míří do Kácova i tzv. německá invaze, jak pořadatelé začali přezdívat kapely Xandria, Green Frog Feet a Die Happy v čele s Martou Jandovou. Ta v současnosti nacvičuje cover verzi Jimmyho písní, které z jejích úst zazní jen v rámci sobotního programu O2 Sázavafestu 2009. Přijedou i švýcarští The Kitchenettes či nizozemští The Gathering a Killerdoll.

Exkluzivní předpremiéru si na O2 Sázavafestu odbude i Michal Horáček se svým jedinečným divadelně-hudebním projektem Kudykam. Hudebně ho v Kácově bude zaštiťovat Ondřej Brzobohatý. Poprvé přímo z úst spisovatele Michala Viewegha zazní za doprovodu baskytaristy Pavla Jakuba Ryby autorské čtení z připravovaného románu Povídky o lásce.

Z tuzemských formací se na sobotní program těší celá česká špička včetně kapel Sto zvířat, Gaia Mesiah, Chinaski, Support Lesbiens nebo Ewy Farne. Celý areál se otevře už v 11 hodin!

Nebude chybět ani obří hudební stan, jehož velikost vystihuje samotný název Big Music Tent, v němž budou vždy až do rána probíhat taneční párty. Poslední z nich skončí v neděli v 8 hodin ráno.

„Vše jsme letos připravili tradičně tak, aby si návštěvníci mohli užít jedinečnou multižánrovost a multikulturnost festivalu, kterou jinde v Česku nezažijí. A díky silnému jménu festivalu, které si vybudoval nejrychleji ze všech velkých českých festivalů, se nám podařilo zajistit i mnohé speciality,“ dodal šéfdramaturg Pavel Kloupar.

Moby vydává nové album. Přiveze ho necelých 50 km od Prahy!

S posledním červnovým dnem vydává všestranný americký hudebník Moby své nové album Wait for Me. Za českými fanoušky s ním přijede do malebného středočeského městečka Kácov, kde se uskuteční od 30. července do 2. sprna devátý ročník největšího tuzemského multižánrového festivalu O2 Sázavafest, který slavnostně odhalil kompletní line-up!

„Máme velikou radost, že si Moby vybral pro zastávku v rámci svého evropského turné v České republice zrovna O2 Sázavafest. Je to doposud největší hvězda v historii našeho festivalu, která se nepochybně stane hvězdou roku pro všechny české příznivce taneční scény,“ uvedl šéfdramaturg festivalu Pavel Kloupar.

Americký muzikant Richard Melville Hall, který dostal po narození 11. září 1965 od svých rodičů přezdívku Moby podle románu Moby Dick, který napsal Herman Melvill patřící do hudebníkova rodokmene, bývá ve své dospělosti přezdíván jako hudební chameleón. Dnes, téměř ve 44 letech tento Američan dokáže zahrát na úctyhodné množství hudebních nástrojů a používá svou přezdívku z dětství jako své umělecké jméno, ačkoliv některé své skladby složil pod přezdívkami Voodoo Child, Barracuda, Brainstorm, UHF, The Brotherhood, DJ Cake, Lopez, Mindstorm, Schaumgummi a Pippy Baliunas.

Před tím, než se Moby dal v osmdesátých letech na DJe, hrál před tím v několika kapelách jako Ultra Vivid Scene, výjimkou nebyla ani punková formace The Vatican Commandos nebo anarchistická skupina Flipper. S příchodem rave party a tanečního stylu se odchýlil od dosavadních partiček a dal se na DJe. Z jeho prvních EP je zajímavé Next is the E, na němž se objevila skladba Thousand, která je zapsaná v Guinessově knize rekordů jako nejrychlejší skladba, ve které zní i 1000 beatů za minutu, tedy okolo 16 úderů za sekundu. Po přesedlání na taneční hudbu bodoval hned se svým prvním singlem Go, jehož úspěch už tehdy reflektovaly britské hitparády, a ne náhodou zazněl i v seriálu Twin Peaks.

Stejně jako muzikantův debut i další dvě alba Early Underground a Ambient vyšla u vydavatelství Instinct Records, od něhož Moby později odešel k větším společnostem. Jeho úspěch v USA i Evropě vygradovalo vydáním čtvrté desky Everything Is Wrong, které v roce 1995 získalo od MTV ocenění album roku. Bylo to první album, které zasahovalo do více žánrů, mezi nimiž nechyběl house, hardcore, rock, ambient, punk nebo jungle.

Následně Moby zremixoval své do té doby nejúspěšnější album a v roce 1996 pod přezdívkou Voodoo Child vypustil do světa taneční hudby The End Of Everything. Kontroverzní byl i následující kytarový počin Animal Right, kde se sám ujal i zpěvu a fanouškům se nesmazatelně vryla do paměti skladba Come On, Baby a That's When I reach For My Revolver.

Návratem na elektronickou scénu se stalo album I Like to Score z roku 1997 a album Play vydané o dva roky později ho katapultovalo na úplný vrchol umocněný 10 milióny prodaných nosičů a bezmála dvouletým turné. Roční práce na tomto albu přinesla v konečném výsledku i zajímavé prvky černošské hudby ze začátku minulého století, hip hopu i instrumentální muziky. Moby dovedl elektronickou hudbu do běžného konzumního života, protože producenti reklam a televizních spotů využili jeho písně ve své tvorbě. Moby ale neposkytnul své skladby všem. Nechtěl, aby se dostaly do rukou takovým korporacím, které podle něj nějakým způsobem škodí.

V roce 2002 vydal desku s jednoduchým názvem 18, po třech letech vyšlo album Hotel a za další tři roky Last Night. V úterý 30. června má vyjít novinka pod názvem Wait for Me, kterou Moby natočil ve svém domácím studiu. Má se na ní objevit více ambientu a komorní atmosféry. Prvním singlem je Pale Horses, který zazní vedle již zažitých hitů i na českém O2 Sázavafestu 1. srpna v Kácově.

Vedle Mobyho se na čtyřdenní kulturní maraton na O2 Sázavafest chystají hudební hvězdy jako skotský zpěvák Jimmy Somerville, který přijede do Česka vůbec poprvé, funky-acid-jazzová legenda Freak Power založená dvojicí Norman Coook alias Fatboy Slim a Ashley Slater, či německá rocková hvězda Die Happy v čele se zpěvačkou Martou Jandovou.  

Fotky a videa

Facebook