AghaRTA Prague Jazz Festival 2011

AghaRTA Prague Jazz Festival 2011
20. ročník
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme Vás na jubilejní 20. ročník AghaRTA Prague Jazz Festivalu 2011. Vedle nových projektů bychom letos chtěli připomenout některá známá jména, která se natrvalo zapsala do historie festivalu. Je tedy nesporné, že se Maceo Parker musí opět objevit v Lucerna music baru, ačkoli jsme před dvěma roky trochu „nešetrně“ anoncovali jeho koncert jako poslední. Jméno Richard Bona je také navždy spojeno s naším festivalem. S velikým potěšením tedy pořádáme koncert tentokrát v útulném a pro jeho hudbu nejvhodnějším sále Divadla Hybernia. O dalších koncertech, na kterých pracujeme Vás budeme aktuálně informovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
AghaRTA


4. 5. 2011 – RICHARD BONA GROUP

Richard Bona je také jeden z objevů APJF. S velikým potěšením můžeme pozvat diváky na jeho koncert do příjemného sálu Divadla Hybernia, kde budou „konečně“ moci v sedě plně vychutnat jeho křehkou hudbu.


11. 5. 2011 – VICTOR WOOTEN & JD BLAIR "2 Minds – 1 Groove"

Victor Wooten – el. bass, vocals, JD Blair – drums, vocals

Další z oblíbených účinkujících APJF předvede svůj nový projekt 2 Minds – 1 Groove. Jeho předešlé výkony s Bela Fleckem, SMV či vlastním bandem dávají tušit, že půjde o zajímavý večer, ačkoliv na podiu budou pouze dva hudebníci!

12. 5. 2011 – SOFT MACHINE

Anglická kapela Soft Machine vznikla již v roce 1966 a ztělesňuje velký kus rockové i jazzové historie. Soft Machne patřili k významným kapelám 70. let a k prvním průkopníkům psychedelie a zvukových experimentů. Koncert bude tedy především pro pamětníky této doby, kdy v hudbě vznikalo mnoho nového.


23. 5. – JACK DEJOHNETTE GROUP

featuring Rudresh Mahanthappa – alto saxophone, David Fiuczynski – double-neck guitar, George Colligan – keyboards, piano, Jerome Harris – electric & acoustic bass guitars

Bubeník Jack DeJohnette, dlouholetý doprovazeč Keith Jarretta, patří již 40 let k nejrespektovanějším bubeníkům a je pravidelně vyhlašován v anketách jako nejlepší jazzový bubeník. Vystoupení jeho kapely bude nesporně správným vyvrcholením jarní části APJF.

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Facebook