AghaRTA Prague Jazz Festival

AghaRTA Prague Jazz Festival
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

6.10. Lucerna Music Bar, 21 hod   
JoJo MAYER & NERVE

Jo Jo Mayer – drums, John Davis – bass, Takuya Nakamura – keyboards, trumpet, Roli Mosimann – real time audio deconstruction

nerve Bubeník JoJo Mayer při pražské premiéře v roce 2009 dokázal, že patří právem k bubenické špičce. Vedle dokonale zvládnutého bubenického řemesla, které předvedl i na klinice konané na Konzervatoři Jaroslava Ježka, zaujme publikum především originálním přístupem k moderní, téměř taneční jazzové hudbě. Velkou posilou jsou mu i jeho charismatičtí spoluhráči a zvukař Roli Mosimann, který se na výsledku nemalou měrou podílí.

10.10. Lucerna Music Bar, 21 hod
Scott KINSEY GROUP   feat. Scott Henderson

Scott Kinsey – keyboards, Scott Henderson – guitar, Matt Garrison – bass, Karim Ziad – drums

scott kinsey Klávesista Scott Kinsey se po několikaleté odmlce vrací opět do Prahy v doprovodu svého dlouholetého spoluhráče kytaristy Scotta Hendersona, se kterým vystupoval ve skupině Tribal Tech. Na jeho posledním albu Kinesthetics je patrný odkaz Joe Zawinula. Jeho hudba je obdobně barevná, plná různorodých etnických vlivů a hledání nových cest v jazzu.

20.10. Lucerna Music Bar, 21 hod
Dr. Lonnie SMITH TRIO

Dr. Lonnie Smith – Hammond B3, Jonathan Kreisberg – guitar, Jamire Williams – drums

Dr Smith

Pražská premiéra hráče na Hammond B3 Dr. Lonnieho Smithe slibuje setkání s opravdovou legendou jazzu a soulu. Již od roku 1969, kdy byl poprvé zvolen časopisem Downbeat jako nejlepší hráč na tento krásný nástroj, se pravidelně objevuje na předních pozicích jazzových žebříčků.


24.10. Divadlo Hybernia, 20 hod
Marcus MILLER – TUTU Revisited

Marcus Miller – bass, Sean Jones – trumpet, Alex Han – saxophone, Frederico Gonzale Pena – keyboards, Louis Cato – drums


Vrcholem podzimní části bude nesporně vystoupení nejproduktivnější jazzové osobnosti posledních let Marcuse Millera s jeho aktuálním projektem TUTU Revisited. S novými spoluhráči se vrací k období spolupráce s Milesem Davisem a jejich společnému a pravděpodobně nejslavnějšímu albu TUTU. Toto jistě jedinečné představení se odehraje v Divadle Hybernia, tedy v prostoru, který se letos v rámci APJF osvědčil při koncertě Pat Metheny Group.

26.10. Lucerna Music Bar, 21 hod
Michael LANDAU GROUP

Michael Landau – guitar, Andy Hess – bass, Gary Novak – drums

landau trio Kytarista Michael Landau je velmi vytížen jako vyhledávaný studiový a pódiový kytarista. Jeho jméno najdete na 700 albech např. Joni Mitchell, Pink Floyd, Milese Davise, Ray Charlese a dalších. Spolu se Steve Gaddem, Jimmy Johnsonem a Larry Goldingsem pravidelně doprovází Jamese Taylora. Jeho plánované vystoupení v loňském roce posunulo angažmá u Erose Ramazzottiho. V doprovodu bubeníka Garyho Novaka a basisty Andyho Hesse se tedy až letos můžete přesvědčit, proč je tak mezi hudebními hvězdami oblíben.

1.11. Lucerna Music Bar, 21 hod
Christian SCOTT

Christian Scott – trumpet, Matt Stevens – guitar, Milton Fletcher – piano, Kris Funn – bass, Jamire Williams – drums

Trumpetista Christian Scott na sebe upozornil v loňském roce účinkováním s Marcusem Millerem na světovém turné TUTU Revisited. Jeho vlastní projekt je velmi originální a obdobně jako Erik Truffaz přesahuje hranice jazzu. Premiéra jeho kapely v Praze a následující den i v Ostravě slibuje výjimečný zážitek.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Pořadatel: http://www.agharta.cz/

Fotky a videa

Facebook