3. mezinárodní hudební festival Jiřího Lobkowicze: Nabucco

3. mezinárodní hudební festival Jiřího Lobkowicze: Nabucco

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

18.01.201826.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

18.01.201827.06.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Každé představení začíná v 19.00 hod. v případě nepříznivého počasí jsou k dispozici pláštěnky zdarma.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

3. Mezinárodní hudební festival Jiřího Lobkowicze 2010  

Od 4. do 11. září 2010 se Zámek Mělník opět stane dějištěm Mezinárodního hudebního festivalu Jiřího Lobkowicze. 3. ročník zahájí již tradičně Český národní symfonický orchestr, letos koncertem „8. symfonie" a slavnostního „ Te deum"  od A. Dvořáka, diriguje Jiří Štrunc,  sólisté Zdenka Belas  a Svatopluk Sem. 

6. 9. 2010 přiveze Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni Verdiho operu „ Nabucco, kde v roli „Abigail" vystoupí Anna Todorova adiriguje Tomáš Brauner.

8. 9. 2010 Severočeské divadlo opery a baletu představí Lehárovu operetu „ Veselá vdova.

9. 9. 2010 operu Guseppe Verdiho „Aida" v podání Jordanky Derilové.

Závěrečný galakoncert je tento rok věnován legendě „ Giullietě Simionato, která před několika týdny zemřela v nedožitých 100 letech ( 12.5.1910 - 5.5.2010 ). Tento koncert doprovází opět Český národní symfonický orchestr a nejslavnějších mezzosopránových áriích se Vám představí Edita Randová, Andrea Kalivodová, Ester Pavlů, Michaela Kapustová a Kateřina Jalovcová. Po koncertě následuje zámecký ples s rautem.

Festival se odehrává přímo na nádvoří Zámku Mělník s kapacitou kolem 500 diváků.;

O přestávkách jsou otevřeny vyhlášené zámecké sklepy, kde diváci degustují vína knížete Lobkowicze a ostatních mělnických vinařů, v ceně vstupenky je i noční prohlídka zámku. Zároveň zde bude přístupná po celou dobu nová zámecká cukrárna a Enotéka. V okolních stáncích lze ochutnat speciality ze zámecké restaurace.

Ředitelkou a organizátorkou je operní pěvkyně Zdenka Belas .

Facebook