AghaRTA Prague Jazz Festival 2010

AghaRTA Prague Jazz Festival 2010
Jarní část

Více informací na www.agharta.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

9.2. 2010 – COURTNEY PINE & His Band 

Courtney Pine – sax, Cameron Pierre – guitar, Robert Fordjour – drums, Zoe Rahman – keyboards, Darren Taylor – bass, Omar Puente – electric violin

Anglický saxofonista se po delší odmlce vrací do programu festivalu. Premiérové vystoupení v Euroclubu (1995) a především dva vyprodané koncerty v Lucerna baru (1997) patří k nezapomenutelným zážitkům. Ve své hudbě mísí prvky jazzu, acid jazzu a etnické hudby.


17.2. 2010 – SCOTT HENDERSON TRIO          

Scott Henderson – guitar, voc, John Humphrey – bass, Alan Hertz – drums

Pravidelný účinkující APJF, bluesový kytarista Scott Henderson si získal oblibu diváků svojí energickou hrou.

 

8.3. 2010 – OZ NOY TRIO

 

featuring Dave Weckl & James Genus

Izraelský kytarista, žijící v USA, patří v posledních letech k nejoriginálnějším muzikantům působících na newyorské jazzové scéně. Svědčí o tom i fakt, že si na své evropské turné přizval významné spoluhráče, basistu James Genuse a bubeníka Davea Weckla.

 

23.4. 2010 – BOZZIO / HOLDSWORTH / LEVIN / MASTELOTTO

Bubeník Terry Bozzio (Frank Zappa) a basista Tony Levin (Peter Gabriel) jsou známí především rockovějšímu publiku. Společný projekt s kytaristou Allanem Holdsworthem a druhým bubeníkem Patem Mastelottem dává tušit jedinečný hudební zážitek.


27.4. 2010 – JOHN SCOFIELD JAZZ QUARTET   

John Scofield – guitar, Michael Eckroth - piano, keyboards, Ben Street - bass, Bill Stewart – drums

John Scofield vydává nové album s jazzovým kvartetem a Praha tak nesmí chybět na výčtu mnoha evropských měst jeho turné.

 

3.5. 2010 – GEORGE DUKE BAND  

George Duke – keyboards, Michael Manson – bass, Ronald Bruner – drums, Jef Lee Johnson – guitar, Shannon Pearson – vocal

George Duke je hudebník, o jehož významu pro vývoj funku není možné pochybovat. Po loňském úspěchu se vrací opět do Evropy. Je těžké nesplnit mu přání opět vystoupit v Lucerna baru. Navíc, když na koncertě bude pokřtěno DVD George Duke – Live in Prague natočené před rokem na stejném podiu.

 

13.5. 2010 – MIKE STERN BAND       

 

with special guest Richard Bona featuring Dave Weckl & Bob Malach

Mike Stern – guitar, Bob Malach – sax, Richard Bona – el. bass/vocals, Dave Weckl – drums

Vystoupení této hvězdné sestavy muzikantů s širokým hudebním záběrem bude nesporně správným vyvrcholením jarní části APJF.

Kde:

  • Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha

Facebook