Festival Minipivovarů s vystoupení kapely Buty

Festival Minipivovarů s vystoupení kapely Buty
Prezentace regionálních minipivovarů. Speciality a kosmetika z piva.

Termíny a místa konání:

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prezentace regionálních minipivovarů. Speciality a kosmetika z piva. K dobrému pivu i dobré jídlo a těšit se můžete i na zajímavý hudební zážitek. V letošním roce se můžeme těšit na vystoupení těchto kapel:

17:00 - 18:00 - Babylon
18:00 - 19:15 - QUANTI MINORIS
20:00 - 21:15 - Buty
21:30 - 22:30 - Midnight Coffee Session

Během festivalu budete moci ochutnat pivo od těchto regionálních pivovarů: pivovar Centra Eden, pivovar Chotěboř, Balónový pivovar Radešín, pivovar Květnice, Revolta beer a Vesnický pivovar Ohrada.

Během večera bude připraveno několik soutěží s odměnou, kterých se můžete zúčastnit. Těšit se můžete např. na soutěž v nejrychleji vypitém tupláku piva, kde budete moci poměřit síly s naším borcem Jardou Němcem.
Po západu slunce proběhne ohňová show.
Oficiální začátek festivalu je od 17. hodin. (Běžný provoz centra od 9.30 hod.) Vstupenka na Festival minipivovarů umožňuje vstup do areálu od 9.30 hod.

Fotky a videa

Facebook