Hostr Rock Fest

V sobotu 26.5.2018 ve 13:00 hodin vypukne v Liberci akce s názvem HOSTR ROCK FEST! Přijďte si do Skokanského areálu Ještěd užít skvělé kapely a zábavu.

Termíny a místa konání:

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V sobotu 26.5.2018 ve 13:00 hodin vypukne v Liberci akce s názvem HOSTR ROCK FEST! Přijďte si do Skokanského areálu Ještěd užít skvělé kapely a zábavu. Těšit se můžete na METALLICA Revival Beroun, liberecká TĚLA, THE SCOFFERS či LESSYHO WOHEŇ a skvělou sestavu CHECKPOINT z Prahy! Soutěže, taneční a exhibiční vystoupení - to je HOSTR ROCK FEST 2018!!! Liberecká firma HOSTR totiž slaví 25 let od svého založení a to je slušný důvod k oslavě. Buďte u toho s námi.

Fotky a videa

Facebook