Benátská!

Benátská!
E-Ticket
Co je E-Ticket?

J. Nohavica, Tublatanka, Vypsaná fixa, Atmo music a spousta dalších

Výhodný nákup speciální nabídka

Kdy: 26.7.2018 - 29.7.2018

Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu.

Termíny a místa konání:

Vesec u Liberce, Vesec | Zobrazit na mapě

29.7.2018 Permanentka 26.7.-29.7.2018 Vstupenky
29.7.2018 V.I.P. vstupenka 26.7.-29.7.2018 Vstupenky

Nyní zakoupíte vstupenky na celý festival za akční vánoční cenu!

 

V.I.P. vstupenka:

samostatný vstup na festival
parking
možnost využití VIP zóny v areálu festival – krytý stan s výhledem na hlavní podium
sezení
bar
speciální menu
možnost setkání s umělci a obchodními partnery

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Benátská! s Impulsem 2018

Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu. Nyní zakoupíte vstupenky za nejvýhodnější cenu!

Pořadatelé již odhalili první potvrzená jména včetně prvního headlinera festivalu. Prvním českým headlinerem bude legendární písničkář, skladatel a hudebník Jaromír Nohavica.
Návštěvníci se mohou dále těšit na skupinu Divokej Bill, BSP, Xindla X nebo na zpěváka Petra Koláře.
Zkrátka nepřijdou ani příznivci tvrdšího žánru. Na festival se opět vrátí kapela Tublatanka a dále vystoupí kapely Krucipüsk, Dymytry, Doctor PP, Citron, Arakain, Vypsaná fixa, Škwor, Metalinda, Mňága a Žďorp, Jasná Páka a další.
Chybět nebude ani tradiční scéna s dramaturgií pro mladší publikum. Z libereckých kapel opět dorazí zpěvák Sebastian, Atmo music a Lipo. Benátskou! podruhé navštíví i rapper Marpo a kapela Mirai a poprvé se na festivalu představí i zpěvák Ben Cristovao se svojí speciální show.

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují čtyři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Fotky a videa

Facebook