Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Massive Attack, The Chemical Brothers, John Cale, Tom Odell a další

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Kdy: 22.6.2018 - 23.6.2018

Kultovní Massive Attack a The Chemical Brothers, Tom Odell, John Cale, Faithless DJ set, Tata Bojs se speciálním narozeninovým programem, Midi Lidi, Zrní či Umakart. Ti všichni a mnozí další vystoupí na třetím ročníku Metronome Festivalu Prague.

Termíny a místa konání:

Výstaviště Praha Holešovice, Praha | Zobrazit na mapě

23.6.2018 Vstupenky k stání Vstupenky
23.6.2018 Sezení Vstupenky
23.6.2018 Vstupenka JUNIOR (12-18 let) Vstupenky

Zakoupená vstupenka je platná po celou dobu trvání festivalu, tedy od 22.6. do 23.6.2018.

 

Vstupenka JUNIOR: Podmínkou pro nákup vstupenek věk 12-18 let v době konání festivalu a prokázání věku při vstupu do areálu (ISIC, OP).

 

 

Výhodná nabídka pro klienty České spořitelny a držitele průzkazů ISIC, ITIC nebo ALIVE. Získejte vstupenky až o 25 % levněji ZDE.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Metronome Festival Prague je mezinárodní hudební festival, který se koná od roku 2016 každoročně na holešovickém Výstavišti v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Nabízí vystoupení nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény. Festival kromě kvalitní hudby a špičkového zvuku nabízí i amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní wi-fi či dostatek míst k sezení.

„Náš festival je hlavně o kvalitní muzice, ale jde nám na prvním místě i o úroveň komfortu služeb. Návštěvníkům poskytujeme zázemí městského festivalu, který neztrácí na tradiční atmosféře. Bezpochyby jsme se toho za uplynulé dva ročníky hodně naučili a těšíme se, že si naše koncerty užijete v příjemném prostředí se službami, které odpovídají standardu pro rok 2018,“ říká dramaturgyně festivalu Barbora Šubrtová.

Facebook