Struny podzimu 2017

Struny podzimu 2017
21. ročník mezinárodního hudebního festivalu

Slevy

  • držitelé mezinárodního průkazu ISIC a ITIC a senioři nad 65 let – sleva 20 % (sleva poskytnuta na vstupenky od II. kategorie)
  • děti do 15 let – sleva 20 %

Tyto slevy pouze u pořadatele:

  • držitele průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod) – sleva 50 %
  • školy  (učitele a žáci) – sleva 50 % (sleva poskytnuta na vstupenky od II. kategorie)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Struny podzimu se vrací! Po roční přestávce s novou energií, novými nápady, novou uměleckou radou a pokračujícím důrazem na „inovátorskou tradici“ zosobněnou prezidentem a zakladatelem festivalu Markem Vrabcem. Do třetí dekády vstupuje festival s řadou inovací, ale nevzdává se dlouholetého úspěšného receptu na festivalový program, kterým je vybraný mix jazzu, klasiky, tradice i experimentu. K prověřenému základu programoví tvůrci s citem pro výslednou chuť přimíchávají esence světového folku, folklóru, country i hip hopu, aby připravili doposud nepoznaný zážitek pro všechny smysly.
„Objevný, multižánrový, odvážný“, to byla adjektiva, která nejčastěji provázela uplynulých 20 ročníků festivalu. Nová dramaturgie se nebude snažit od této charakteristiky odchýlit, ale naopak ji ještě více zdůraznit a podtrhnout. Záruku diverzity a nekompromisní kvality představuje umělecká rada složená z výrazných osobností a zároveň expertů na odlišné žánry. Pozvání do ní přijali Guy Borg, persona se zřídka vídanou uměleckou integritou již dříve v rámci festivalu působící jako manažer uměleckého plánování, Petr Ostrouchov, respektovaný hudebník, skladatel, vydavatel a producent a Vilém Spilka, nový programový ředitel Strun podzimu a zároveň umělecký ředitel spřáteleného festivalu JazzFestBrno.
Těšíme se s Vámi na další hudební i společenské zážitky na Strunách podzimu 2017!

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://strunypodzimu.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/strunypodzimu/

Facebook