Struny podzimu: The Gloaming

Struny podzimu: The Gloaming

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hostr Rock Fest

Skokanský areál Ještěd, Horní Hanychov - …

26.05.2018

Metalfest Open Air

Amfiteátr Lochotín, Plzeň

01.06.201803.06.2018

21. ročník mezinárodního hudebního festivalu

Slevy

  • držitelé mezinárodního průkazu ISIC a ITIC a senioři nad 65 let – sleva 20 % (sleva poskytnuta na vstupenky od II. kategorie)
  • děti do 15 let – sleva 20 %

Tyto slevy pouze u pořadatele:

  • držitele průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod) – sleva 50 %
  • školy  (učitele a žáci) – sleva 50 % (sleva poskytnuta na vstupenky od II. kategorie)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Gloaming zapadají dokonale do kontextu festivalové filozofie Strun podzimu. Jsou totiž pevně usazeni v hudební křižovatce stylů, kde se střetávají melancholické tóny tradiční irské hudby s moderními odstíny jazzu i soudobé vážné a experimentální hudby. Jméno kapely The Gloaming lze přeložit jako soumrak, ale na současnou scénu přináší spíše světlo. Autenticitu jejich projevu garantuje míra pohroužení jednotlivých členů kapely do tradic irské hudby. Houslisté Martin Hayes a Caoimhin Ó Raghallaigh i zpěvačka Iarla Ó Lionáird se jí totiž věnují od dětství a jako jedněm z mála se jim povedlo nalézt svůj specifický zvuk. Na cestě za neopakovatelnou souhrou a soustředěným výkonem ansámblu se The Gloaming spojili s newyorským pianistou a producentem Thomasem Bartlettem (Doveman) a chicagským kytaristou Dennisem Cahillem.

Fotky a videa

Facebook