Pelíšek Fest 2017

Pelíšek Fest 2017

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

23.01.201824.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

23.01.201827.06.2018

Soutěž Výhodný nákup

Cena: VSTUPNÉ SE BUDE ZVYŠOVAT

Prázdniny v Bystřici nad Pernštejnem tradičně zahájíme festivalem Pelíšek fest, a to již jeho 10. ročníkem! Hlavní program bude zahájen v sobotu 1. července 2017. Vystoupí Nebe, Paulie Garand, Sto zvířat, TH!S, Lety mimo, D.O.P., AirBack, atd
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pelíšek fest 2017

Prázdniny v Bystřici nad Pernštejnem tradičně zahájíme festivalem Pelíšek fest, a to již jeho 10. ročníkem! Hlavní program bude zahájen v sobotu 1. července 2017.

Přijďte si poslechnout skupinu Nebe, které právě vydalo nové album s názvem Souřadnice. Jistě však uslyšíme i další hity jako je Pláštěnky, Vteřina, Zkus na chvíli lhát a další.

Neomylně zaujme i beatmaker a raper Paulie Garand s jeho hity jako je Boomerang, Hladina či Play.

Kdo by neznal divoké stádečko Sto zvířat? Přijďte si zaskotačit v dokonalém rytmu ska. Přijďte na Noc s operní pěvkyní nebo nebo snad Hraju na klavír v bordelu?

Pojďme si taky trochu mimo s Lety mimo a songy jako je Lucky Loser, Kamarádi, Business plán či Válka světů.

Bonbonkem bude jistě i relativně nová pražská skupina TH!IS, která však již stačila předskakovat Wohnout. Fanynky jistě potěší, že na basu si bublá herec Vojta Kotek.

Milovníky tvrdší muziky jistě potěší malé zpestření ve formě D.O.P. Ostrost a syrovost jejich kytar snad dostatečně rozpálí Pelech.

Na závěr nám zahrají žďárští AirBack, která si stále drží dominantní postavení v rámci zábav na Vysočině.

Věříme, že se podaří připravit inovovaný a příjemný doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti. V jednání je např. tetování henou, lukostřelba, žonglování, skákací boty, výroba a prodej reklamních placek, malování na trika, čajovna s vodními dýmkami, prodej šátků a ostatního „festivalového“ zboží jako jsou korálky, náušnice, náramky… Pro nejmenší zde bude skákací hrad. Ve spolupráci s Lezci Vysočiny je připravena mobilní lezecká stěna i jiné lanové zpestření.

Fotky a videa

Facebook