Crossover Festival

Crossover festival spojuje 3 místa, 3 žánry – místa, kde to žije
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Crossover festival spojuje 3 místa, 3 žánry – místa, kde to žije

Retro na Faře

Zavzpomínejte s úsměvem na dobu, kdy se z rádia linula retro hudba a cvičila se spartakiáda. Dále se můžete těšit na spoustu výborného jídla a soutěže o ceny Living Venues.

Swing-Jazz na palubě

Vychutnejte si uvolněnou a taneční atmosféru swingových a jazzových skladeb. Máme pro Vás připravený doprovodný program, soutěže o ceny Living Venues a výborné jídlo.

(ne)Klasika na zámku

Nechte na sebe v prostředí krásného romantického zámku dýchnout klasickou hudbu v odlehčeném podání. Po celý den pro Vás máme připravený doprovodný program, soutěže o ceny Living Venues a občerstvení.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Facebook