Prague METRONOME Festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

23.01.201824.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

23.01.201827.06.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

Iggy Pop, Foals a The Kooks odstartují v Praze METRONOME festival.

Vstupné:

1denní vstupenka: 1.200 Kč

2denní vstupenka: 1.600 Kč

2denní vstupenka (sezení - tribuna): 2.400 Kč

 

Vstupenka KEMP: 300 Kč

* Vstupenka KEMP je platná pouze pro držitele vstupenky na Metronome Festival a zajišťuje místo 4 x 4 metry pro 1 stan a 2 osoby.

Omezená kapacita
Plocha na stan 4 x 4 metry
Vybavení: toalety, sprchy, energy point, úschovna
Ostraha: 24 hodin denně, vstup a výstup pouze recepcí s ostrahou
Otevírací doba kempu: pátek 24.6. od 12:00 – pondělí 27.6.2016 do 12:00
Prostory kempu budou připraveny na systém třídění odpadu, pro každý stan bude navíc poskytnut igelitový pytel na odpad.

 

Sleva pro držitele průkazů ISIC/ IYTC/ ALIVE/ ITIC:

* Slevu může uplatnit pouze přímý majitel průkazu, který se na místě u vstupu do areálu musí prokázat vlastním platným průkazem. Pokud tak neučiní bude muset na místě doplatit částku chybějící do běžné ceny vstupenky. Pro návštěvníky, kteří si zakoupí zlevněnou vstupenku, bude vyznačen speciální vchod do areálu. (1 průkaz = 1 zlevněná vstupenka).

Sleva je platná pouze na 2denní standardní vstupenku.

 

Vstupné pro držitele karty ZTP/P

Zvýhodnění pro držitele karty ZTP/P spočívá v tom, že jejich doprovod má vstup na festival zdarma. Pokud tuto výhodu chcete využít, po zakoupení vstupenky si rezervujte volnou vstupenku pro svůj doprovod na adrese: stepan.hyncik@unitedislands.cz. Volnou vstupenku pro váš doprovod dostanete u vstupu oproti předložení platného dokladu ZTP/P.

 

Dětské zvýhodněné vstupné na místě

V doprovodu dospělé osoby mají děti do 140 cm vstup zdarma, děti nad 140 cm mladší 15 let mají dvoudenní vstupenku za 800 Kč. Prodej pouze na místě, stačí předložit platný doklad dítěte.

 

Kompletní program 1. ročníku festivalu METRONOME bude zveřejněn na webových stránkách a sociálních sítích festivalu: http://metronomefestival.cz/

 

Facebook event: https://www.facebook.com/PragueMetronomeFestival

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Iggy Pop, Foals a The Kooks odstartují v Praze  METRONOME festival

  Praha letos v červnu zažije souboj současných a budoucích hvězd hudebního světa. Organizátoři festivalu United Islands of Prague právě spustili předprodej vstupenek na nový hudební festival, který proběhne souběžně s ostrovní slavností během posledního červnového víkendu. METRONOME festival, který se uskuteční od 25. do 26. června 2016 v areálu holešovickéhoVýstaviště, láká na ikonu Iggyho Popa, jednu z nejžádanějších kapel současnosti Foals či populární indierockery The Kooks. Z tuzemských kapel se mohou hudební nadšenci těšit například na unikátní vystoupení J.A.R., slovenského zpěváka Richarda Müllera, světového rockera českého původu Ivana Krále či zavedenou elektroswingovou čtveřici Mydy Rabycad.

Nový dvoudenní hudební festival METRONOME přiveze během posledního červnového víkendu do centra města velká světová jména a představí neobvyklá vystoupení tuzemských interpretů. Festival využije prostor v širším centru města v areálu Výstaviště Praha. METRONOME nabídne návštěvníkům kromě propracované hudební dramaturgie i výbornou dopravní dostupnost, možnost komfortního ubytování či stanování přímo v městském parku Stromovka.

Headlinerem festivalu je legendární Iggy Pop, který představí nejen skladby z nové desky Post Pop Depression, ale i průřez své sólové tvorby, zejména z jeho slavného berlínského období. Druhým headlinerem je jedna z nejžádanějších kapel současnosti -  britští Foals. Loni na podzim vydali své již čtvrté studiové album What Went Down a během letošního turné se jim podařilo vyprodat i proslulý stadion Wembley. Těšit se můžete také na jedny z nejvýraznějších zástupců britské indie rockové scény The Kooks, speciální „Best of show“ slovenského zpěváka Richarda Müllera či mimořádné vystoupení J.A.R. v nových aranžích a s gospelovým sborem. Na festivalu také vystoupí elektroswingoví Mydy Radycad, kteří se proslavili i díky festivalu United Islands of Prague a letos si zahrají dokonce na britském festivalu Glastonbury. Unikátní propojení hudebních legend nabídne vystoupení Ivana Krále, baskytaristy a skladatele filmové hudby, který spolupracoval například s Patti Smith, Iggym Popem nebo Blondie. Ten vystoupí na festivalu METRONOME v historické premiéře společně s Jiřím Suchým. Mezi dalšími interprety jsou brněnští Ghost of You, německý zpěvák a multiinstrumentalista L'Aupaire, temně melancholické severské trio Get Your Gun či sólový projekt bývalého saxofonisty Parov Stelar Max The Sax

METRONOME festival organizuje agentura METRONOME productions s. r. o., v jejímž čele stojí David Gaydečka a Martin Voňka. Organizátoři mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním koncertů a hudebního festivalu United Islands of Prague, který se letos v Praze uskuteční již po třinácté. Rozhodli se tuto svou vlajkovou loď posunout dál a ve stejném termínu nabídnou hudebním nadšencům nejen možnost zdarma objevovat nové nadějné interprety na United Islands of Prague, ale také zažít velkolepé koncerty zahraničních i tuzemských hvězd na METRONOME festivalu. „Praha si zaslouží hudební událost v podobě velkého festivalu, který propojí atmosféru města s kvalitní a exkluzivní hudební dramaturgií. Máme stabilní zázemí, mnoholeté zkušenosti a dlouhodobý plán až do roku 2023. Chceme každým rokem festival posouvat dále, zaměřit se na komfort návštěvníků a nabídnout jim už letos dokonalý festivalový zážitek,“ říká David Gaydečka.

Líbí se mi představa, že člověk přijede do hlavního města na prodloužený červnový víkend, projde si památky a odpoledne stráví procházkou po pražských ostrovech a parcích, kde mu zahrají mladí talentovaní hudebníci na United Islands of Prague. Večer pak tramvají dojede o pár zastávek na Výstaviště a bude mít možnost poslechnout si světové hudební hvězdy,“ dodává Martin Voňka.

Kompletní program prvního ročníku festivalu METRONOME bude zveřejněn na webových stránkách a sociálních sítích festivalu.

Festivalu METRONOME udělila záštitu primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová.

Facebook