Rock for Churchill 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 26.8.2016 - 27.8.2016

17. ročník festivalu Rock for Churchill - Závěrečný prázdninový víkend se můžete už tradičně těšit na poslední velkou akci léta – festival Rock for Churchill, který proběhne 26. a 27. srpna 2016 v městečku Vroutek, jenž leží na půli cesty mezi Prahou a Karlovými Vary.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROCK FOR CHURCHiLL 2016

26. – 27. 8. 2016

Vroutek, areál Myslivna

ROCK FOR CHURCHILL UŽ KLEPE NA DVEŘE

O závěrečném prázdninovém víkendu proběhne jedna z posledních velkých akcí léta – festival Rock for Churchill. Do přírodního areálu Myslivna ve Vroutku se sjede 26. a 27. srpna téměř čtyřicítka interpretů. Hlavními hvězdami 17. ročníku jsou Dub FX, Modestep, Nneka, Dub Inc a Dubioza Kolektiv.

 

HLAVNÍ STAGE:

Dub FX (AU), Modestep (UK), Nneka (NG), Dub Inc (FR), Dubioza Kolektiv (BA), Balthazar (BE), Monkey Business, Iné Kafe (SK), Vypsaná fixa, Prago Union, Skyline, Fast Food Orchestra, Mydy Rabycad, Zrní, Xavier Baumaxa, The Rocket Dogz a další.

DJ STAGE:

TC (UK), The Upbeats (NZ), S.P.Y (UK), Crissy Criss (UK), Alexander Robotnick (IT), Mikkim, Pixie, Suki, Bifidus Aktif & Akira, Bass Beast Kru, Alert, DJ Robot & Radimo & Tomáš Konůpka, Saku, GreenR, Rich, Jahmusic Lightaz, Babylon Rocker, Pendapon vs. TNC.

Multižánrový festival zůstal věrný své tradici a svým návštěvníkům přichystal pestrý mix různých hudebních stylů. Letos se na dvou scénách představí hned dvanáct zahraničních kapel a DJs, které doplní špička domácí nezávislé scény. Do Vroutku přijede fenomenální australský performer Dub FX, který přímo před očima užaslých diváků tvoří pozoruhodnou kombinaci rytmů od drum and bass přes hip hop až po reggae či dubstep. V české festivalové premiéře se představí úžasná soul-reggae zpěvačka Nneka původem z Nigérie. Pro fans našláplé bass music pak pořadatelé připravili lahůdku v podobě britských Modestep, kteří jsou proslulí svými strhujícími koncerty. Balkánský energetický koktejl bude na Myslivně servírovat bosenská parta Dubioza Kolektiv, milovníky reggae a dubu potěší francouzští Dub Inc. Ani fanoušci indie pop-rocku a divokého rock’n’rollu nezůstanou letos zkrátka. Na Rock for Churchill přijede belgická dvojka Balthazar a The Sore Losers. Posledně jmenovaní se představí v České republice vůbec poprvé.

DJ stage bude kralovat hned pětice zahraničních headliners. Britský DJ, producent a zpěvák TC představí v tanečním šapitó nové album Unleash The Wolves. Set plný nadupaného drum and bassu zahraje novozélandský projekt The Upbeats, který patří mezi to nejžhavější, co současná dnb scéna nabízí. Dalšími lákavými jmény jsou brazilsko-britský producentský kouzelník S.P.Y, londýnský DJ, producent a moderátor BBC Radio 1Xtra Crissy Criss a na závěr lahůdka pro opravdové fajnšmekry - excentrický italský DJ a producent Alexander Robotnick, který roztančí návštěvníky porcí minimal techna a electra.

Z česko-slovenských kapel se můžete těšit na Iné Kafe, Monkey Business, Prago Union, Skyline, Vypsanou fixu, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra, Zrní a další.

Fotky a videa

meborder="0" allowfullscreen>

Facebook