The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

21.01.201808.03.2018

Výhodný nákup

Cena: Akční cena: od 480,-Kč celý fest! Cena se bude postupně zvyšovat.

Kdy: 22.7.2016 - 23.7.2016

PROGRAM 2016 JE ,,ODTAJNĚN“! Na každého, kdo The Legends Rock fest již zná nebo se jej teprve chystá objevit,  od první chvíle dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra, s účastí všech věkových generací, pro které se festival stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PROGRAM 2016 JE ,,ODTAJNĚN“!

Je vždy nesnadné sestavit dobrý program.  Na straně jedné je v České republice obrovské množství dobrých kapel, které svými kvalitami mají na to, aby se pro účastníky festivalu staly skvělým objevem. Na druhé straně  fanoušci mají mezi kapelami své jasné favority, o které se nechtějí nechat připravit. Už při vzniku festivalu jsme si dali za cíl sestavovat program tak, aby v něm byly zastoupeny legendy rockové scény, současné populární kapely a stejně tak i energické relativně prozatím méně známé kapely, s naším přáním dát takovým kapelám šanci, aby se blýskly před širokým publikem. Nechceme v tomto směru vystupující kapely jakkoli ,,škatulkovat“. Pevně ale věříme, že si v něm každý najde svoji srdcovku, s grády, které si všichni užijeme od začátku po samý závěr.

Na každého, kdo The Legends Rock fest již zná nebo se jej teprve chystá objevit,  od první chvíle dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra, s účastí všech věkových generací, od mladé, střední po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se festival stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Ani při pátém ročníku nebude chybět soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která podle počtů hlasů získá prestižní festivalovou cenu. Opět bude  soutěž o nejoriginálnější fans klub a řada dalších doprovodných akcí. Novinkou se stanou  festivalové noviny s průvodcem a řadou užitečných informací a možností zajímavé výhry. Pilně se pracuje na dalším zkvalitňování  všech služeb, nadále mají napilno i grafici a designeří připravující ještě působivější  scénu i celkovou image areálu. Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit,  velmi kvalitní sociální a další zázemí, možnost blízkého koupání ,  zasazení festu do krásné a pohodové přírody , s možností výletů za řadou zajímavých míst v blízkém okolí. Pro všechny tyto přednosti hodnotí mnozí účastníci tento festival jako nejvydařenější akci sezóny v srdci České republiky.

https://www.facebook.com/The-Legends-Rock-Fest-366474253413726/  

Fotky a videa

Facebook