Influence 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

17.01.201827.06.2018

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

18.01.201826.04.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

20 let po první Influenci jsme tady zase! Mezinárodní festival elektronické hudby se vrací do Břeclavi! Tentokrát jsme starší, moudřejší a zkušenější, takže se můžete těšit na ještě nadupanější a bláznivější akci, opět s kvězdným obsazením.

Informace o cenách vstupenek:

do konce května 149 Kč
do konce června 199 Kč
do akce 249 Kč
na místě 300 Kč

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

20 let po první Influenci jsme tady zase!
Mezinárodní festival elektronické hudby se vrací do Břeclavi! Tentokrát jsme starší, moudřejší a zkušenější, takže se můžete těšit na ještě nadupanější a bláznivější akci, opět s kvězdným obsazením:
 
Chris Esycho aka Chris keeps diggin / Vienna
Toky / Bratislava
Chief!Mama live
Elektrabel live
Thin & Thick
Denysa
Jerry
Radex aka R.A.D.E.K.
 
Je to již dvacet let nazpět. V té době - troufám si tvrdit - byla Břeclav a okolí Mekkou žánrů techno a house music minimálně v rámci naší krásné Jižní Moravy. Autobusové zájezdy na akce konané v místním kulturáku či legendárním klubu Dance Hall Koruna, nespočet parties s těmi nejlepšími resp. nejdostupnějšími DJs - to byla Břeclav a okolí poloviny 90tých let.
Dost nostalgie. Je potřeba "zamáčknout slzu" a jít dál. Píše se rok 2015 a my pokračujeme dále. Ano, už nikdy to nebude jako před tím, a o to ani nejde. Myšlenka je jasná. Břeclav by si určitě zasloužila alespoň jednu akci podobného ražení za rok... co říkáte!

Facebook