Dvořákova Praha 2015

Osmý ročník festivalu Dvořákova Praha se uskuteční 7.–23. 9. 2015. Do Prahy zavítají oceňovaná hudební tělesa jako Philharmonia Orchestra London v čele s Christophem von Dohnányim či Academy of St Martin in the Fields. Vedle nich se představí brilantní umělci Piotr Anderszewski, David Garrett, Lisa Batiashvili či Gautier Capuçon.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Osmý ročník festivalu Dvořákova Praha se uskuteční 7.–23. 9. 2015. Do Prahy zavítají oceňovaná hudební tělesa jako Philharmonia Orchestra London v čele s Christophem von Dohnányim či Academy of St Martin in the Fields. Vedle nich se představí brilantní umělci Piotr Anderszewski, David Garrett, Lisa Batiashvili či Gautier Capuçon. Violoncellový h moll koncert na zahajovacím koncertě zahraje pravděpodobně největší žijící violoncellista současnosti Yo-Yo Ma. Závěrečnou Novosvětskou provede Česká filharmonie s maestrem Semyonem Bychkovem. Kurátorem úspěšné Komorní řady je Ivo Kahánek. Festival v doprovodném programu nabízí „casual friday“ koncert, nedělní matiné i koncert pro rodiny s dětmi.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.dvorakovapraha.cz/

Facebook