Metal Fest Open Air II.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

(DYMYTRY, SALAMANDRA, GATE CRASHER, MENHIR, DAN KROB, PURPLE MANIA, HAND GRENADE, POP KILLERS)

V případě nepříznivého počasí se se akce přesouvá do clubu - R Třebíč, Kpt.Jaroše 736/6, Třebíč - Hájek (kapacita klubu velká)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

★ 26.06.2015 – METAL FEST OPEN AIR 2, Stařeč – Niva ★

Dymytry

Web kapely: http://bandzone.cz/dymytry

Hrajeme metal, milujeme ho a budeme ho hrát dál navzdory všem blbejm kecům! Tahle scéna bude naše a jestli ne, tak jí do základu zničíme!

Obdivujeme MetallicuKoRnMachine Head a spoustu jinejch kapel. Skládáme poklonuSlipknot, víme, že hrajou v maskách stejně jako KissLordi a desítky dalších a je nám to srdečně u prdele. Budeme hrát metal ať se vám to líbí, nebo ne.

Salamandra

Web kapely: http://bandzone.cz/salamandra

SALAMANDRU založil kytarista Pavel Slíva, který se již dříve realizoval ve speedových a melodicky-metalových kapelách. CD debut "Twilight of Legends" byl nahrán v říjnu 1998 ve studiu Citron. V podstatě koncepční album je jemným mixem melodického metalu s gotickými prvky, divoké pasáže střídají decentní zvolnění. Aktuální koncertní materiál, s nímžSALAMANDRA v současné době vystupuje, obsahuje songy z průřezu všech pěti alb - Twilight of Legends, Skarremar, Great Moravian Elegies, Faces of Chimera a Time to Change. Druhá deska byla nahrána v létě 2000 a zavede vás do středověkého království, kde se dějí prazvláštní a veskrze nemilé věci. Třetí CD z roku 2003 zpracovává naše vlastní legendy a vtáhne nás do doby Velké Moravy. Nejnovější Faces Of Chimera (2007) se zabývá lidskými povahovými vlastnostmi…. Co je dobré a co špatné ?! ....páté album Time to Change (2010) bylo pokřtěno na festivalu Masters of Rock kapelou Sabaton, což je zachyceno i v následném úspěšném videoklipu k této skladbě. V současné době kapela avizovala práci na šestém CD.

SALAMANDRA má za dobu svého působení za sebou spoustu zajímavých koncertů, ať již na velkých festivalových pódiích nebo v klubech. (Noc plná hvězd, Basinfirefest, Rock nářez Lipnice, More than Fest na Slovensku, Masters of Rock Vizovice,….. Support Gamma Ray, Stratovarius, UDO, Edguy, Kreator, Grave Digger, Timo Kotipelto, Shama, Sabaton, Tarja Turunen ......a IRON MAIDEN).

Současní členové:
Honza Bernátek - zpěv

Pavel Slíva - kytara, kapelník
Vašek Moch - kytara
Jaroslav "Pišta" Sedláček - baskytara
Hana Šlachtová - klávesy, zpěv
Dan "Baalberith" Jureček - bicí

Gatecrasher

Web kapely: http://bandzone.cz/gatecrasher

Kapela Gate Crasher za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..). V současné době je již pravidelným účastníkem spousty hudebních akcí, často i na pozici headlinera. Má za sebou tři vydaná studiová alba : Chocolate Rabbit (2006),Recycled (2010) a aktuální novinku Bitterfly (2012).

- dvě turné s kapelou DIE HAPPY (2011, 2012)
- předkapela AEROSMITH (Praha, O2 Arena, 2010)
- předkapela OZZY OSBOURNE, KORN, NAZARETH (2010)
- předkapela IRON MAIDEN (Ostrava, 2007)
- předkapela NEGATIVE (Masters of Rock Cafe, 2011)
- turné ve Finsku s GOTHAM O.D. (2011)
- turné s kapelou Wohnout (2008)
- turné s kapelou Doga (2007)
- support dánské kapely VOLBEAT (Zlín, 2009)
- support švédských Crucified Barbara (Zlín, 2009)

Daniel Krob

Web kapely: http://bandzone.cz/danielkrob

Kytarista a zpěvák Daniel Krob připravil svou druhou sólovou desku. Sebevědomě (nebo skromně?) ji nazval Šachmat. Jedná se o šestadvacetiminutové EP. Dan se k hudbě vrátil po mnoha letech.

Rockoví fanoušci ho můžou znát z působení v kapelách Arakain, Kreyson nebo z jeho vlastního projektu Zeus. Nová sedmipísňová kolekce je ukázkou poctivé rockové hudby, navíc Dan v nahrávkách překvapuje svým vokálem. V roce 2014 zakládá nové hudební seskupení Bohemica.

Daniel Krob je hudebník mnoha tváří. Jednou se dotkl pod pseudonymem Daniel Daniel i popu, v listopadu 2014 se zase zúčastnil akustického benefičního koncertu na půdě Právnické fakulty University Karlovy, kde vystoupil společně se Štěpánem Rakem. A to zdaleka ještě není všechno. Na EP Šachmant v jedné skladbě hostuje Pavel Vohnout ze skupiny Maxim Turbulenc! Z Dana je navíc nově guru velmi nadějné pražské rockové party The Snuff.

Menhir

Web kapely: http://bandzone.cz/menhir

Jsme kapela z Českých Budějovic hrající hlavně svojí tvorbu, která vychází z hard and heavy kořenů rockové hudby. Na své si přijdou všichni příznivci dobrého rocku. Kapela byla založena roku 2003 a tvoří ji trio z bývalého Barhamu. Ve složení Radim Ch. Homer(zpěv, basa) Míra"Rampa" Lorenc(bicí) a Míra"Dědek"Kohout(kytara). Vystupuje na různých akcích a hraje s různými kapelami. V roce 2006 vydává své první album nazvané podle názvu kapely Menhir. Po vydání CD je natočen klip k písni Ztracenej a následně je CD podpořeno intenzivním hraním po různých klubech a akcích. V květnu roku 2008 kapelu posiluje kytarista Karel Pečenka ze skupiny Sarah. Skoro rok na to v červenci 2009 opouští kapelu Míra "dědek" Kohout. V novém složení připravuje kapela nové věci a chystá se k natočení nové desky.V květnu 2010 pokřtila kapela Menhir,CD Rány osudu.Bohužel v té době nikdo netušil,že zanedlouhou dobu se pro Menhir naplní název CD a Menhir zasáhne osudová rána.Zpráva onuceném odchodu z rockové scény našeho kamaráda Carlose ze zdravotních důvodů, byla pro Menhir zdrcující.

Carlose za velmi krátkou dobu nahradil Pavel Michálek. Dne 18.8.2012 naposledy s námi odehrál koncert bubeník Míra Lorenc z důvodu pracovní vytíženosti. Následně poté ho nahradil Michal Piloušek. V červenci 2014 ukončil svoje působení z důvodu sportovní kariéry v kapele bubeník Michal Piloušek, kterého nahradil Dušan Kiss.

složení:

RCh. - zpěv, basa

Dušan Kiss - bicí

Pavel Michálek-kytara

 

Hand grenade

Web kapely: http://bandzone.cz/handgrenade

MY JSME KAPELA HAND GRENADE Z MIROVIC NA PÍSECKU. NAŠE VLASTNÍ TVORBA SMĚŘUJE KE STYLŮM JAKO JE ROCK, HARDROCK, HEAVY, METAL, THRASH. Kapela měla první offciální zkoušku s bicíma v prosinci roku 2007. V roce 2008 jsme pomalu ale jistě začali koncertovat. V červenci roku 2009 jsme nahráli první demo CD.  V srpnu 2010 jsme přidali pět, v té době aktuálních songů. V roce 2011 máme za sebou cca. 200 odehraných vystoupení.  Od října roku 2011 zde máte možnost slyšet naší novou, ustálenou tvorbu v žánru METAL - ROCK .

Purplemania

Kapela PurpleMania&String Ladies se  účastní městských akcí, pivních slavností, vinobraní, festivalů, motosrazů v ČR a zahraničí. Úspěšně vystupovala např. na 110. výročí Harley-Davidson v Praze,  MC Dresden, Eurogames Dragster show, MC Maxxl a dalších.

 

Facebook event Metalfestu: https://www.facebook.com/events/1549585961992525/

Fotky a videa

Facebook