3ARTbeat festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

23.01.201824.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

23.01.201827.06.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

Kdy: 31.7.2015 - 1.8.2015

Art - Music - Act, tyto tři větve umění pro nás mají stejnou váhu a tak kromě spousty zajímavé hudby, kterou uslyšíte, také uvidíte, pocítíte, nahmatáte a prozkoumáte úplně nové dimenze. Ve výtvarně a umělecky do detailů zpracovaném festivalovém magickém světě vás čeká škála performance různých velikostí i ražení, unikátní workshopy, přednášky či interaktivní prezentace rozmanitých objektů a projektů spojujících různé sféry umění, ekologie, technologie, filosofie

Vstupné: 555 Kč (Vstupné se bude postupně zvyšovat.)

 

SPECIÁLNÍ AKCE:

2 vstupenky za specialní cenu 666 Kč

 

Vstupné se bude postupně zvyšovat.

 

V ceně VIP vstupenky Celý festival + Nedělni program a ART Hala

 

Stanové městečko: 100 Kč / 1 stan / celý pobyt - cena a platba na místě

 

Zásadní informace k termínu festivalu!!!!

31.7. – 1.8-2015 3ARTbeat fesival

2.8.2015 VIP festival party

provozní časy areálu:

pá 31.7.2015 15:00 – 04:00

so  1.8.2015  12:00 – 04:00

ne  2.8.2015   20:00 – 03:00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

3ARTbeat Festival je projekt, jehož cílem je vytvořit v Ostravě jedinečný každoroční festival, který bude první svého druhu v ČR. Pro místo konání akce jsme zvolili industriální prostory DŮL HLUBINA - DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE.  Tyto prostory výtvarně zpracujeme!!!!


Art - Music - Act, tyto tři větve umění pro nás mají stejnou váhu a tak kromě spousty zajímavé hudby, kterou uslyšíte, také uvidíte, pocítíte, nahmatáte a prozkoumáte úplně nové dimenze. Ve výtvarně a umělecky do detailů zpracovaném festivalovém magickém světě vás čeká škála performance různých velikostí i ražení, unikátní workshopy, přednášky či interaktivní prezentace rozmanitých objektů a projektů spojujících různé sféry umění, ekologie, technologie, filosofie... 

Vše na festivalové půdě se bude odehrávat v souvislosti s triádou témat. Triádu dalšího ročníku odhalíme vždy v rámci festivalu. Čeká nás "Zrod-Oheň-Rytmus" - těšme se tedy na rytmické ohně, ohnivé rytmy, umění, objekty, řemesla, zvuky a obrazy. A také na zrod surrealistického, industriálně romantického světa, který bude psychickým i fyzickým prostorem pro prezentaci, vyjádření, propojování, dialog a interakci. Základů s inovací, unikátních projektů, talentů a komunit se společností, studentů a mladých umělců v mezinárodních sítích.


3ARTbeat festival – cesta tohoto festivalu směřuje k Evropským festivalům typu Burning man, Boom festival, Ozora

3ARTbeat festival spojuje umění s technologiemi!!!

Součástí 3ARTbeat festivalu, je ojedinělá galerie umělců (50 – 70 umělců – vystavovatelů)

Vzdělávání na 3ARTbeat festivalu!!! Skrze workshopy (socha, malba na vodě, perkuse, kovářství a jiné), přednášky(audiovisual, filosofie atd.)

3ARTbeat přináší nový druh festivalu do ČR!!!

3ARTbeat festival bude každý rok podléhat triádě  témat a ty budou souznit s výtvarnem, dramaturgii , workshopy a takřka vším. Triáda témat pro rok 2015 – zrod, rytmus, oheň.

 

FB:

https://www.facebook.com/3artbeatfestival?fref=ts

FB událost:

https://www.facebook.com/events/866798540044715/?fref=ts

soundcloud

https://soundcloud.com/3artbeat-festival

Fotky a videa

Facebook