90 Festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Kdy: 18.7.2015 - 19.7.2015

Myšlenka vzniku festivalu se zrodila v roce 2013, cílem dokázat, že hudební trh nezapomněl na hudbu devadesátých let. Důkazem nesmrtelné popularity těchto písníček byly davy fanoušků, kteří se zúčastnili 1. ročníku festivalu. Debowiec – malebná a nejkrásnější část Bělsko-Bílé se změnila v největší jeviště eurodance v dějinách.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Myšlenka vzniku festivalu se zrodila v roce 2013, cílem dokázat, že hudební trh nezapomněl na hudbu devadesátých let. Důkazem nesmrtelné popularity těchto písníček byly davy fanoušků, kteří se zúčastnili 1. ročníku festivalu. Debowiec – malebná a nejkrásnější část Bělsko-Bílé se změnila v největší jeviště eurodance v dějinách. Na tomto jevišti vystoupili aktéři naších hudebních vzpomínek: Dr Alban, Mr President, Alexia, Fun Factory, Vengaboys, 2Brothers 4th Floor a DJ Quicksilver. 90’Festival je především o hudbě, ale také o zábavě a dodatečných atrakcích: vynikající zábava v zábavním parku pro nejmladší, pochoutky pro labužníky ve speciální gastronomické zóně, VIP zóna pro náročné, obchod s propagačními předměty, vystavovatelé, překvapení a soutěže.

Fotky a videa

Facebook