Votvírák 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 12.6.2015 - 14.6.2015

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení. Ve dnech 12. až 14. června 2015 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho další ročník

Vstupné: 310 Kč (bude se postupně zvyšovat)

Zakoupená vstupenka platí na celou dobu trvání programu Festivalu, tedy od 12. do 14.6. 2015

V ceně standardní vstupenky je zahrnuta možnost využití služeb veřejného stanového městečka bez dalších poplatků.

 

Slevy:

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.
Držitelé ZTP a vozíčkáři i s normální vstupenkou mají zajištěn vstup přes VIP akreditaci.

V ceně standardní vstupenky je zahrnuta možnost využití služeb veřejného stanového městečka bez dalších poplatků.

 

Parkoviště: 280 Kč

Parkoviště slouží výhradně pro návštěvníky festivalu, vstup/vjezd do nich je možný pouze se zakoupenou parkovací kartou. Parkovací kartu je možno využívat po celou dobu trvání programu festivalu, tedy od 12. do 14. 6. 2015.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VOTVÍRÁK ODHALUJE SVÁ ESA!

Jako největší překvapení si pořadatelé festivalu Votvírák 2015 připravili silnou dvojici ARAKAIN & LUCII BÍLOU!

Doplní tak řadu headlinerů, jako jsou Horkýže Slíže, Peter Nagy, Divokej Bill, Mandrage, Mňága a Žďorp, JAR, No Name, Mig 21, Ine Kafe, Vypsaná Fixa, Katapult, Škwor, Citron, Wohnout, Ewa Farna, Jaroslav Uhlíř, Eddie Stoilow, Xindl X, UDG, Sto Zvířat, Fast Food Orchestra a mnoho dalších.

Arakain a Lucie Bílá navážou na úspěšné jarní tour a vyrazí na festivaly!

Vyprodaná drtivá většina koncertů turné a exkluzivní playlist složený z hitů i novinek – takové bylo jarní turné ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ XXXIII. Kapela proto na velice úspěšné jarní turné ještě naváže a vyrazí v tomto jedinečném složení společně i na některé letní festivaly, prvním bude právě festival Votvírák.

Vzhledem k obrovskému zájmu o Arakain s Lucií Bílou ze strany fanoušků i pořadatelů, kdy jsme byli prakticky bombarodáni, jak dotazy všech, kteří se na vyprodané koncerty už neměli šanci dostat, tak i pořadateli, kteří měli zájem představit toto jedinečné spojení na svých akcích, rozhodli jsme se pro další společná vystoupení. Tentokrát v rámci letních festivalů “ vysvětluje manažer Arakainu Petr Kubáň.

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení – proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. 

Fotky a videa

Facebook