Šternberský kopec 2015

Šternberský kopec 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Na dvanáctém ročníku vystoupí tyto potvrzené kapely: True Colors, Ellyce, Morčata na útěku, Jelen a Kateřina Marie Tichá, Portless, Walda gang a Mňága a Ždorp.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Diváci Šternberského kopce se mohou těšit na Davida Kollera se svým bandem, kapelu No Name a nebo Alkehol.

Festival se uskuteční v sobotu 1. srpna 2015 v areálu Státního hradu Šternberk od 14:00 hod.
Na dvanáctém ročníku vystoupí, potvrzené kapely a to True Colors, Ellyce, Jelen s Kateřinou Marií Tichou, Alkehol, Walda gang, Mňága a Ždorp, No Name a nebo hlavní hvězda letošního ročníku David Koller se svým bandem.
Festivalem bude provázet známá moderátorka Lenny Trčková. Další kapelou, která na festivalu Šternberský kopec vystoupí, bude finalista projektu University Band Contest .
Na stránkách www.sternberskykopec.com můžete nahlédnout do historie festivalu a podívat se, kteří interpreti už na Šternberském kopci v loňských ročnících vystupovali.


Akci zaštituje projekt Šternberské kulturní léto pod hvězdami. Pořadatel festivalu je agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Olomouckým krajem, Státním hradem Šternberk a partnery.

Fotky a videa

Facebook