Mácháč 2015

Mácháč 2015
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Poslední vstupenky!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

23.11.201726.04.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže.

Kdy: 21.8.2015 - 22.8.2015

Letos tomu bude 15 let, co se na pláži Klůček u Máchova jezera začala psát festivalová historie elektronické taneční scény. Těšit se můžete na: Madeon, Don Diablo, Cedric Gervais, Firebeatz, Disciples, Franky Rizardo, Carlo Lio, Nora en Pure, Paride Saraceni, Sander van Doorn, Julian Jordan, Goldfish, Just Be (Bushwacka!)

✹ Sobota: 790 Kč (tyto vstupenky jsou v omezeném množství.)

 

✹ Základní vstupenky: 1.190 Kč (poslední vstupenky v prodeji v omezeném množství)  

✹ Gold - All Inclusive: 2.900 Kč - VYPRODÁNO
(vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alko/nealko nápojů v rámci GOLD terasy po oba festivalové dny)

Vstup od 18ti let.

 

Facebook event: https://www.facebook.com/events/912513018759070/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pátek / Friday: Madeon, Don Diablo, Cedric Gervais, Firebeatz, Disciples, Franky Rizardo, Carlo Lio, Nora en Pure, Paride Saraceni
 
Sobota / Saturday: Sander van Doorn, Julian Jordan, Goldfish, Just Be (Bushwacka!)

Letos tomu bude 15 let, co se na pláži Klůček u Máchova jezera začala psát festivalová historie elektronické taneční scény. Během těchto let se podařilo v ČR představit nespočet hvězd, které s každým dalším rokem jen potvrzovaly, že festival Mácháč se pomalu ale jistě stává největším tanečním open air festivalem u nás, u kterého se stává pravidlem, že je poslední roky beznadějně vyprodán a první vstupenky mizí během několika minut.
Patnáct let si zaslouží velkou oslavu – a slavit se bude opravdu ve velkém. V pátek vystoupí geniální francouzský producent Madeon, který přijede poprvé do ČR v rámci tour ke svému albu Adventure. Poprvé bude porušena sobotní tradice, kdy vystupují pouze domácí umělci, a do programu budou zařazeny také zahraniční dýdžejové v čele s holandskou hvězdou Sanderem van Doornem. V areálu vyrostou dvě hudebně tematické stage, které uspokojí příznivce všech žánrů – opět za účasti zahraničních hvězd daného stylu.Madeon
Teprve dvacetiletý francouzský producent z Nantes bude hlavní hvězdou patnáctých oslav festivalu. Na svůj věk toho stihl již opravdu mnoho – najdete ho např. jako producenta skladeb pro Lady Gaga, Coldplay, Ellie Goulding nebo Two Door Cinema Club. Aktuální debut Adventure patří ke kritikou nejlépe hodnocená taneční alba roku 2015.
http://www.madeon.fr

Sander van Doorn
Veterán nejen holandské taneční scény, bez kterého by nevyniklo mnoho talentů. Právě jim dává prostor v rámci labelu DOORN Records. Domácí publikum může pamatovat ještě jeho trancovou produkci, která je však dávno minulostí. Hity jako Rage, Phonix, Gold Skies, Neon, Joyenergizer, Kangaroo a další jen potvrzují, že Sander umí vyniknout napříč žánry. Nenechte si ujít tohoto velkého sympaťáka. Přední řady budou mít tu čest určitě i osobně.

http://www.sandervandoorn.com

Julian Jordan
Před dvěma lety jeden z nejmladších umělců za historii festivalu, který se ocitl na hlavní scéně. Nyní se vrací s tím, co mu už tehdy bylo předpovídáno – několik skvělých hitů, které obletěly svět a stále se realizující talent, který by mohl závidět kdejaký mladý producent. Není divu, že právě Julian patří k největším oblíbencům Sander van Doorna.

http://julianjordanofficial.tumblr.com

Don Diablo
Jeden z těch, který dokázal, že kvalitní taneční hudba, určená pro masy, může vzniknout z undergroundových kořenů a ještě si může zachovat charakteristický zvuk. Ti, kteří znají jeho jméno, pouze z aktuálních hitů jako AnyTime nebo Origins, by měli určitě vědět, že do svých 35ti let toho stihl rozhodně více. Producentsky se spojil se jmény jako Kelis, Alex Clare, Diplo, Example, Dragonette nebo Noisia a remixy pro Chemical Brothers, Gorillaz nebo Public Enemy patří k těm nejlepším. Jeho kvalitní produkci najdete na více jak deseti labelech, včetně Axtone, SIZE a Spinnin' Records. 
http://www.dondiablo.com

Firebeatz
Holandská dvojice, která patří v posledních dvou letech k těm nejproduktivnějším na scéně. Kadence téměř patnácti vyprodukovaných skladeb za rok – a to navíc velmi úspěšných – je opravdu obdivuhodná. Očekávejme tak set převážně z jejich produkce s hity jako No Heroes, Bazooka, Arsonist, Helicopter nebo It Was You, kterou najdeme na posledním albu Calvina Harrise či skladbu Last Train, kterou hledejme zase u Tiësta.
http://www.firebeatz.com

Cedric Gervais
Francozský dj a producent, který se může pyšnit soškou Grammy v kategorii Nejlepší remix (Best Remixed Recording), kterou získal za taneční verzi skladby Summertime Sadness od Lany Del Rey. Jeho sety jsou do poslední chvíle překvapením, protože poloh, které mu hudebně sednou, je hned několik. Čekejme ale určitě kvalitní electro protkané vlastními hity a remixy, které často ani nevydává, ale hraje je pouze ve svých setech.
http://cedricgervais.com

Franky Rizardo
Rodák z Arnhemu, který sice nevyprodává haly, ale o to kvalitnější hudbu v nich hraje. Jeho hudební výlety v duchu house music, kam obratně roubuje latino, minimal a groovy linky, vás rozhodně budou bavit.
http://www.frankyrizardo.com

 

Odkazy:

www.facebook.com/festival.machac
www.twitter.com/festivalmachac
http://vimeo.com/festivalmachac

Fotky a videa

Facebook