Open Air Musicfest Přeštěnice

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

18.01.201826.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

18.01.201827.06.2018

Kdy: 26.6.2015 - 27.6.2015

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2015 - Přijďte oslavit 15. výročí založení festivalu do kouzelného jihočeské krajiny uprostřed lesů luk a strání.

V areálu festivalu je možnost stanování a parkování.

Pro návštěvníky, kteří k cestě na festival využijí vlakové a autobusové spoje do Milevska, bude k dispozici kyvadlová doprava z Milevska do Přeštěnice.Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2015

Přijďte oslavit 15. výročí založení festivalu do kouzelného jihočeské krajiny uprostřed lesů luk a strání.

Ve dnech 26. a 27. června 2015 se uskuteční další ročník multižánrového festivalu na tradičním místě v Přeštěnici nedaleko Milevska. Na třech hudebních scénách vystoupí přes padesát skupin z Čech a Slovenska, dále je připraven divadelní stan a atraktivní exhibice a soutěž Open Air Dirt Jam. Novinkou je sobotní odpolední program zaměřený na rodiny s dětmi, během kterého se uskuteční festivalový karneval. V areálu festivalu je možnost stanování a parkování.

Pro nedočkavce organizátoři připravili ve čtvrtek 25. 6. festivalový večírek.

 

Hlavní program festivalu

Pátek 26.6. - CHINASKI, WOHNOUT, MŇÁGA A ŽĎORP, JELEN, RYBIČKY48,  E!E, LOLA BĚŽÍ, COVERS FOR LOVERS, SPS, VOLANT, METAL MODE a další

Sobota 27.6. - ANETA LANGEROVÁ, TATA BOJS, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, PUB ANIMALS, FAST FOOD ORCHESTRA, IMODIUM, JIŘÍ SCHMITZER, MUCHA, PUBS a další

www.facebook.com/prestenice

Fotky a videa

Facebook