Festival Natruc

Festival Natruc

speciální nabídka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Cena: viz níže

17. ročník kultovního hudebního festivalu. Pořadatelé opět připravují tři pódia, na kterých se představí přes tři desítky interpretů. Natruc nabídne žánrově pestrý program zahrnující vystoupení interpretů z české hudební špičky i ciziny.

Základní vstupné: 325 Kč,

Rodinné vstupné (2+2 děti do 15 let ): 730 Kč,

Skupinová sleva pro 5 a více osob: 280 Kč (1 osoba)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

17. ročník kultovního hudebního festivalu Natruc proběhne 2. srpna v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů v České Republice, na Kmochově ostrově v Kolíně.

Pořadatelé 17. ročníku festivalu opět připravují tři pódia, na kterých se představí přes tři desítky interpretů.

Natruc nabídne žánrově pestrý program zahrnující vystoupení interpretů z české hudební špičky Chinaski, Mandrage, Wohnout, Ektor, Rybičky 48, Sto zvířat, Vladimír Mišíka & Etc., Hentai Corporation a další. Letošní Natruc má bohaté zastoupení i z ciziny. Představí se dva zástupci britské hudební scény Killaflaw a China Shop Bull, ze Slovenska dorazí kapely Konflikt, Smola a Hrušky a Hrana.

„Dorazí i nejdivočejší česká kapela oceněná hudebními cenami Žebřík za Videoklip roku k písni Equilibristic Brides, v němž zpěváka Hentai Corporation Radka Škarohlída pronásledují nazí bobři,“ vypichuje z programu kontroverzní kapelu dramaturg festivalu Martin Řehoř. Cenami ověnčená je i kapela  Mandrage, která se stala Skupinou roku v Cenách TV Óčko i v anketě Žebřík. Skupina Doctor  Victor je druhou nejlepší světovou kapelou podle soutěže Global Battle of the Bands, jejíž finále proběhlo v Thajsku.

Na Kmochově ostrově letos vystoupí také raper Ektor, kapely Imodium, Zakázaný ovoce, Super Tuzex Bros či A Banquet, písničkáři Voxel, Pekař a mnozí další.

Natruc letos přivítá kromě výběru toho nejlepšího z české a slovenské scény i britské duo Killaflaw, na tomto projektu se podílel i bubeník světoznámé kapely Pendulum. „Vůbec poprvé v Kolíně vystoupí kapela, která má za sebou účast i na největším festivale na světě, legendárním Glastounbury,“ dodává Martin Řehoř.

Návštěvníci Natrucu se letos mohou těšit na velmi zajímavé interprety ze zahraničí. Z Velké Británie dorazí kapela China Shop Bull, která svou tvorbu definuje jako živý mix ska rave a drum and bass. Ostrovní kritici dokonce napsali o této kapele: „Pokud vás nedokáže China Shop Bull roztančit, nezasloužíte si nohy.“

Program doplňují zahraniční hosté ze Slovenska, punkrocková legenda Konflikt, nebo nejlepší slovenský ska-punk v podání kapely Smola a Hrušky.

Znám je již kompletní seznam více než třiceti účinkujících: 

Chinaski 
Mandrage 
Wohnout 
Rybičky 48
Sto zvířat
Vladimír Mišík & Etc. 
Ektor 
Killaflaw (UK) 
China Shop Bull (UK)
Konflikt (SVK) 
Imodium 
Zakázaný ovoce
Smola a Hrušky (SVK) 
Hentai Corporation 
Poletíme 
Super Tuzex Bros 
Doctor Victor
Voxel
Kníry
Pekař
Bu-Fu
Hrana (SVK)
Kozičky
Empty Hearts 
Cookies 
Artificial Life
El´brkas
Szkrat
Exots

Fotky a videa

Facebook