Musica Orbis

Musica Orbis
KONCERTNÍ CYKLUS MUSICA ORBIS
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KONCERTNÍ CYKLUS MUSICA ORBIS

Musica Orbis, koncertní cyklus zahraničních umělců, vstupuje do svého 2. ročníku v nebývalém rozsahu a kvalitě. Během sedmi koncertů od května do července 2014 se v Rudolfinu
a Obecním domě v Praze představí orchestry a soubory z předních zahraničních škol a univerzit, mezi nimiž nebude chybět kalifornská univerzita z Berkeley, elitní britská škola Eton nebo jedna z nejlepších hudebních škol USA – Bard College Conservatory z New Yorku. Její orchestr pod taktovkou Leona Botsteina vystoupí se světoznámou sopranistkou Dawn Upshaw, pětinásobnou držitelkou Grammy, která se tak českému publiku představí vůbec poprvé. Agentura The Prague Concert Co. tímto cyklem pokračuje ve své dlouholeté činnosti, během níž seznamuje české posluchače s uměleckou tvorbou převážně mladých zahraničních umělců – instrumentalistů i zpěváků. Do koncertního cyklu MUSICA ORBIS každoročně zařazuje vybrané amatérské zahraniční soubory na vysoké umělecké úrovni.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Facebook