Volt Festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

23.11.201726.04.2018

Festival Volt jen kousek od slovenských hranic nabízí světové hvězdy a navíc jediné vystoupení ARCTIC MONKEYS v regionu. Navíc vystoupí THIRTY SECONDS TO MARS, ICONA POP, WOODKID, SUNRISE AVE a mnoho dalších!

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Arctic Monkeys na festivalu VOLT!

 Letošní již 22. ročník festivalu VOLT, který proběhne ve dnech od 2.-6.7. ve městě Sopron, jen kousek od hranic, bude mít oproti předchozím ročníkům o jeden den navíc. A důvodem není nikdo jiný než Arctic Monkeys! Letošní vítěz Brit Awards, kapela, která je mnohými odbornými časopisy považovaná za nejlepší kapelu tohoto roku, vystoupí na VOLT festivalu!

 Volt ohlásil již dříve jména jako MGMT, Quimby, Morcheeba, Thirty Seconds to Mars, Foals, Hurts, Modestep, Netsky, nyní přidal jako třešničku na dortu hvězdu největšího kalibru. Jak sdělil Károly Gerendai, ředitel Sziget Cultural Management: “Primárně se snažíme o to, aby kapely takového formátu stály na pódiu Sziget festivalu, diář Arctic Monkeys byl však na srpen letošního roku beznadějně plný. Abychom i tak potěšili fanoušky našeho regionu, rozhodli jsme se pro kompromis a kapelu Arctic Monckeys bude hostit festival VOLT.

 Organizátoři očekávají příjezd desítek tisíc fanoušků, kteří si nenechají ujít tuto velkolepou korunu posazenou na samotný závěr line-upu VOLT festivalu. V širokém okolí jediné vystoupení této fenomenální kapely proběhne v neděli 6. července

Výběr z programu festivalu Volt 2014:

2.7: MGMT, Quimby, Morcheeba, Hatebreed, Woodkid, Icona Pop

3.7.: Thirty Seconds to Mars, Foals, Steve Aoki, Noisia, I Am Legion

4.7.: Bring Me the Horizon, Tankcsapda, Nero, Sunrise Ave, Excision

5.7.: Hurts, Netsky, VolBeat, You Me at Six, Modestep, Punnany Massif

6.7.: Arctic Monkeys, The Strypes

Fotky a videa

Facebook