Sziget 2014 + B.my.Lake

Sziget 2014 + B.my.Lake

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Pražská konzervatoř, Praha 1

21.11.201720.03.2018

Přijeďte dřív a zůstaňte déle. Ještě více zážitků, aneb B.my.Lake jako oficiální afterparty festivalu Sziget 2014
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přijeďte dřív a zůstaňte déle

Ještě více zážitků, aneb B.my.Lake jako oficiální afterparty festivalu Sziget 2014

Organizátoři Szigetu oznámili, že festival B.my.Lake, vítěz v kategorii “Nováček roku” na letošním  European Festival Awards, bude oficiální afterparty letošního ročníku festivalu Sziget. B.my.Lake, který se koná ve dnech 18.-21. srpna ve městě Blatonaliga na pláži balatonského jezera, bude rezonovat v tónech elektro hudby a hostit více než 120 DJ světového formátu. Ti, kteří si již zakoupili vstupenky na Sziget festival si mohou jednoduše svoji vstupenku “prodloužit” a získat tak kombinovanou vstupenku, a to přímo na místě při příjezdu, nebo již nyní na eshopu Sziget festivalu www.szigetfestival.cz. Tam si fanoušci mohou také zakoupit transfer z budapešťského Szigetu do Balagonaligy na B.my.Lake festival.

Další dobrou zprávou pro fanoušky je možnost prodloužení vstupenek pro první neoficiální dny Sziget festivalu a tím upgradovat vstupenku z 5denní na týdenní permanentku. Line-up prvních festivalových dní bude rozhodně našlapaný – na 12. srpna již potvrdila své vystoupení excelentní kalifornská skupina Queens of the Stone Age a další budou následovat.

Fotky a videa

Facebook