Open Air MusicFest Přeštěnice

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Výhodný nákup

Cena: 2denní: 550 Kč, jednodenní: 390 Kč (vstupné se bude postupně zvyšovat)

Kdy: 27.6.2014 - 28.6.2014

Legendární festival uprostřed jihočeských luk a hájů chystá 14. ročník svého trvání. Ačkoliv se úvodní dva ročníky uskutečnily v nedalekém Milevsku, od roku 2003 je Open Air Musicfest spojen s malebnou vískou jménem Přeštěnice.

Předprodej bude ukončen 26.6.2014, poté zakoupíte vstupenky v místě konání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární festival uprostřed jihočeských luk a hájů chystá 14. ročník svého trvání. Ačkoliv se úvodní dva ročníky uskutečnily v nedalekém Milevsku, od roku 2003 je Open Air Musicfest spojen s malebnou vískou jménem Přeštěnice.

Každoročně se zde představují desítky českých a zahraničních skupin různých hudebních žánrů na několika scénách. Během existence zde například vystupovali The Rasmus z Finska, Die Happy s Martou Jandovou z Německa, Karamelo Santo z Argentiny nebo taneční skupina IYASA z afrického Zimbabwe. Z  československé scény do Přeštěnice zavítali Kryštof, Chinaski, Divokej Bill, Arakain, Aneta Langerová, Wohnout, Vypsaná fixa, Tomáš Klus, Mandrage, MIG21, UDG, Blue Effect, David Koller, Iné Kafe, Horkýže Slíže a mnozí další.

Festival dlouhodobě podporuje i nové kapely a dává jim příležitost, aby představily svou tvorbu. K tomu slouží celoroční vyhledávací soutěž – Expedice Přeštěnice a také spřízněné soutěže Šance, Skutečná liga, Amatérská scéna nebo Mercedes-Benz Live Space.

Součástí festivalu je samozřejmě bohatý doprovodný program – divadelní a taneční scéna a soutěž bikerů. 

Kdo na festivalu již byl, ví své o neopakovatelné atmosféře, která je pro Přeštěnici pověstná. Kdo tam ještě nebyl, má tedy další příležitost.

Potvrzené skupiny 2014

Pátek 27.6.

DIVOKEJ BILL

INÉ KAFE

MIG 21

ZAKÁZANÝ OVOCE

TOTÁLNÍ NASAZENÍ

FARBEN LEHRE (Polsko)

COVERS FOR LOVERS

HLAHOL

Sobota 28.6.

OLYMPIC

ARAKAIN

ŠKWOR

JERX (Německo)

STO ZVÍŘAT

HAND GRENADE

SIMON

Festivalové novinky

Arakain – legenda na festivalové scéně

Legendární Arakain, který na naší hudební scéně působí nepřetržitě 32 let, se objeví v Přeštěnici v sobotu 28. června. Kapela má za sebou velice úspěšné jarní turné „ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014“ a po měsíční přestávce se vydává křížem krážem Českou republikou. Během léta vystoupí na zhruba třiceti OPEN AIR akcích. V Přeštěnici se fanoušci mohou

Znouzectnost zahraje na festivalovém večírku

Dobrou zprávu máme pro příznivce plzeňské legendární skupiny Znouzectnost. Ta totitiž zahraje na festivalovém večírku ve čtvrtek 26. června. V minulosti kapela na našem festivalu vystoupila několikrát a vždy to stálo za to. Znouzectnost vzniká v roce 1986 po návratu /z tehdy povinné dlouleté vojenské služby/ členů skupin Ball Bearing /Caine- dvoutónová kytara a zpěv/ a Zastávka Mileč

Čutací Meruna vyhrála Expedici v ČB

Strakonická indie skupina Čutací Meruna vyhrála soutěžní klání Expedice Přeštěnice, které se uskutečnilo ve čtvrtek 15. května v budějovickém klubu Velbloud.  Přítomní fanoušci ji dali nejvíce hlasů a zařadili ji do našeho lineupu. Těšit na tuhle sympatickou kapelu můžete ve čvrtek 26. června, kdy zahrají na festivalovém večírku. Na druhém místě skončila domácí skupina StraightBack a

Facebook