Masters of Rock 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražské komorní večery

Různá místa v ČR

18.01.201826.04.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

18.01.201827.06.2018

Výhodný nákup

Cena: 1.450,- Kč, jednodenní 950 Kč

Kdy: 10.7.2014 - 13.7.2014

12. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR! Pozvání na festival Masters of Rock 2014 prozatím přijali tyto hvězdy rockové a metalové scény: DREAM THEATER, HELLOWEEN, SABATON, SEBASTIAN BACH, ANTHRAX, AIRBOURNE a spousta dalších.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Masters of Rock 2014

12. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR!

10. - 13. 7. 2014 Areál likérky R.Jelínek, VIZOVICE

Největší slavnost rockové a metalové hudby na našem území - Masters of Rock - již podvanácté a opět v plné síle!. Jako každý rok se v polovině července městečko Vizovice na Zlínsku promění v metropoli rockové a metalové hudby! Tento již kultovní festival láká desetitisíce fanoušků z celého světa na svou opojnou atmosféru, kterou nábízí areál likérky R. Jelínek obklopený Vizovickými vrchy. Každý si zde přijde na své a tento rok bude opět z čeho vybírat, ty nejzářivější zahraniční i tuzemské hvězdy se sjedou na svůj oblíbený festival!

Pozvání na festival Masters of Rock 2014 prozatím přijali tyto hvězdy rockové a metalové scény: DREAM THEATER (USA), HELLOWEEN (GER), SABATON (SWE), SEBASTIAN BACH (USA), ANTHRAX (USA), AIRBOURNE (AUS), UNISONIC (GER), ARCH ENEMY (SWE), BEHEMOTH (POL), MICHAEL SCHENKER'S TEMPLE OF ROCK (GER), KROKUS (SUI), STRYPER (USA), EPICA (NED), THE EXPLOITED (SCO), ELUVEITIE (SUI), KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (GER), DIE HAPPY (GER), AXXIS (GER), TERRANA (USA/ITA), VISIONS OF ATLANTIS (AUT), SUICIDAL ANGELS (GRE), GRAND MAGUS (SWE), CIVIL WAR (SWE), GLORYHAMMER (SCO/SUI), RUSSKAJA (AUT), SERENITY (AUT), CPT. MENDESS & ROCK 'N' ROLL ARMY (ITA) a EMBRYO (ITA).

Tuzemskou scénu budou mimo jiné reprezentovat: CITRON & TANJA, ROCKSYMPHONY - M. Jandová & H. Toužimský s FBM Zlín, KREYSON, ŠKWOR, DOGA, SEBASTIEN & Tony Martin (ENG), SALAMANDRA, LEGENDY SE VRACÍ, SIX DEGREES OF SEPARATION, THE SNUFF, FORREST JUMP, BLACK WIDOW a mnoho dalších kapel, se kterými se budete moci setkat při autogramiádách.

Více info o festivalu, nově potvrzených kapelách na www.mastersofrock.cz a FB stránkách, kde se postupně objevují další informace a novinky k festivalu. Ikona mezi festivaly celosvětového měřítka, která se stala díky nezapomenutelné atmosféře tradicí pro fanoušky metalové hudby, se uskuteční v již tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH, ve čtyřech letních dnech - 10. - 13. 7. 2014!

Fotky a videa

Facebook