Znojmo JazzFest

 Znojmo JazzFest
Znojmo Jazz Fest s podtitulem „wine goes to jazz“ zahájí 15.ledna již svou 7. sezónu. Jazzový festival, každoročně konaný v netradičních prostorách města, přináší mnoho podob jazzové hudby od složitých moderních skladeb, přes klasické jazzové standardy až k hravému dixielandu.

SLEVA 10% Z CENY VSTUPNÉHO POUZE PRO SENIORY, KTEŘÍ JSOU DRŽITELI SENIOR PASU!!!
Slevu je možno zakoupit jak na prodejních místech, tak i přes internet. Kontrola dokladu bude probíhat až na místě konání.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 Znojmo JazzFest 2014

Znojmo Jazz Fest s podtitulem „wine goes to jazz“ zahájí 15.ledna již svou 7. sezónu. Jazzový festival, každoročně konaný v netradičních prostorách města, přináší mnoho podob jazzové hudby od složitých moderních skladeb, přes klasické jazzové standardy až k hravému dixielandu. Každý koncert doplňují tradiční ochutnávky lahodných vín místních vinařů. Přivítejme nový rok 2014 spojením skvělé muziky, kvalitních vín a kouzelného prostředí města Znojma.

 

15. 1.   středa              Koncert Petera Lipy a Orchestr Gustava Broma

Patron festivalu Peter Lipa pozval do Znojma jeden z nejpřednějších jazzových bigbandů. Uslyšíme jak písně Petera Lipy, tak známé jazzové standardy.

 

16. 1.   čtvrtek             Phil McDermott Quartet
Skvělý irský kytarista Phil McDermott. Návštěvníci  se mohou těšit na zajímavý repertoár s rozpětím od složitého moderního jazzu ažk popovějším skladbám.

 

18. 1. sobota               Taneční večer s brněnským swingovým bigbandem Jazz Archiv
Večer plný tance a zábavy v podání brněnského swingového big bandu Jazz Archiv. Taneční zábava pro všechny, kdo si troufnou na swingový rytmus a krásné jazzové melodie.

 

19. 1. neděle                Ivan Mládek a Banjo Band

Ivan Mládek - skvělý muzikant, textař a humorista, kterého netřeba dlouze představovat. Jeho osobitý humor ve spojení s dixielandovými melodiemi Banjo Bandu.

Kde:

  • ,, , Znojmo

Web: http://www.hudbaznojmo.cz/jazz-fest

Facebook