The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Zimní valník

Totální nasazení, Vision Day, Deratizéři,..

Sokolovna Kvíček, Slaný

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 420 Kč celý fest! Cena se bude postupně zvyšovat.

Kdy: 18.7.2014 - 19.7.2014

Program 3. ročníku The Legends Rock Fest pro rok 2014, něco jako ,,The best of“, je do třetice všeho dobrého výběrem toho nejlepšího.

Nenechte si ujít ,,akční cenu dárkové série“ vstupenek, s řadou bonusů. Exklusivně v tomto předprodeji! Prvních 100 účastníků na pokladně v místě festivalu obdrží navíc festivalové tričko (v hodnotě vstupenky) a každý účastník pamětní látkový náramek s logem festivalu. Obojí platí pouze pro vstupenky od TICKETPRO.  

 

Vstupenka zakoupená ,,v předprodeji“ platí po celou dobu trvání programu festivalu, tedy od 18. 7 do 20. 7. 2014.

V ceně je zajištěna samostatná pokladna bez front. Vstupenka z předprodeje zahrnuje možnost umístění stanu v zóně stanového městečka bez poplatku a parkování zdarma.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Legends Rock Fest, Hořice 2014  

    Pokud si již dnes plánujete program letní  hudební festivalové sezóny, rozhodně si v kalendáři zakroužkujte třetí červencový víkend! Konkrétně datum 18. – 20. července 2014. 

      Třetí ročník festivalu, na kterém se představí legendární kapely zlaté hudební éry ,,v konfrontaci“ s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím, se opět uskuteční v osvědčeném prostředí areálu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla. 

      V průběhu dvoudenního programu, který je do třetice, něco jako ,,The best of“, výběrem toho nejlepšího, se představí 16 kapel. Z hudebních legend budou zastoupeny ARAKAIN – 31 let, Miloš DODO Doležal (exVitacit), PUMPA – 32 let, ORIENT – 50 let! Jistě zdatně jim budou konkurovat kapely relativně mladé, mezi které patří česko-německá formace BITCH and CHIPS, liberecká parta NOBODY KNOWS, či BLUE ROCKET z Teplic. V silném ženském zastoupení se představí dívčí kapely The Agony, K2, dále zpěvačka Jane Razor se svojí kapelou JANESESSION (SK), či Monika Mondi Andělová za bicími v kapele EPITAF. Oproti tomu srdce mnoha dívek jistě povznese KAMIL STŘIHAVKA v doprovodu LEADERS. Atmosféra bude nepochybně gradovat i u současných rockových hvězd kapel ŠKWOR, DYMYTRY, DEBUSTROL či v regionu velmi populárního KOMUNÁLU. 

      Jako součást doprovodného programu nebude chybět populární divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení nezbytná autogramiáda a další doprovodný program. Například soutěž o nejlepší rock make up, možnost  slanění z 30 metrového jeřábu, ukázka vozidel Cabrio klubu ČR, připravuje se celá řada dalších novinek. 

    Kultovní místo u Masarykovy věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší poskytuje pestrý výběr ubytovacích kapacit, sociální a dopravní zázemí. Na místě  bude zajištěno občerstvení, stánkový prodej a další služby, které jsou k plné spokojenosti návštěvníků kapacitně a kvalitou prověřené zkušenostmi předchozích ročníků. 

Návštěvníky ze vzdálenějších míst bezpochyby překvapí nádherná příroda zdejšího regionu. Blízkost unikátního koupaliště a přírodních lázní Dachovy. Možnost vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti. Příležitost k projížďce či procházce  po nedávno vybudované  cyklostezce, která je přivede až k  sochařskému parku na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy, s řadou možností  pro pěší, cyklo a lesní turistiku a další příležitosti pro celovíkendové aktivity pro jednotlivce i rodiny.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/The-Legends-Rock-Fest/366474253413726?fref=ts

Fotky a videa

Facebook