Prague Music Performance 2013

Prague Music Performance 2013
3. ročník mezinárodního hudebního festivalu a letní školy. Prague Music Performance si Vám dovoluje představit mezinárodní festival a institut, v jehož rámci proběhnou interpretační kurzy sólové hry a komorní hudby.  Letošní ročník  se bude konat ve dnech 10.-26. července 2013 v Praze a bude zaměřen na klavír a smyčcové nástroje.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prague Music Performance si Vám dovoluje představit mezinárodní festival a institut, v jehož rámci proběhnou interpretační kurzy sólové hry a komorní hudby.  Letošní ročník  se bude konat ve dnech 10.-26. července 2013 v Praze a bude zaměřen na klavír a smyčcové nástroje. Kurzy  jsou otevřené talentovaným studentům a pedagogům uměleckých škol, konzervatoří, vysokých škol, profesionálům, aktivním i pasívním účastníkům.

Kromě individuálních lekcí a masterclassů mají aktivní účastníci možnost vystoupit v rámci interpretačních soutěží a prezentovat své umění na festivalových koncertech. Lektoři interpretačních kurzů jsou významní umělci  a pedagogové z prestižních světových škol. Aktivní a pasívní účastníci obdrží certifikáty o absolvování kursů.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.pmpif.org

Fotky a videa

Facebook