Hudební festival Znojmo 2013

Hudební festival Znojmo 2013

Výhodný nákup

9. ročník bude věnován italskému skladateli Claudiovi Monteverdimu, od jehož úmrtí letos uplyne 370 let.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

12.– 28. července 2013

Devátý ročník bude věnován italskému skladateli Claudiovi Monteverdimu, od jehož úmrtí letos uplyne 370 let. Tento italský hudební skladatel z období přelomu renesance a baroka svými hudebními inovacemi významně přispěl ke zrodu barokního stylu. Byl autorem řady profánních i sakrálních děl, významný je zejména jako dovršitel formy madrigalu a jeden ze zakladatelů opery. Takže dramaturgicky máme z čeho vybírat.

Na co se mohou jeho návštěvníci letos zejména těšit a jaký koncert by rozhodně neměli vynechat?

Festival má již tradičně několik hudebních vrcholů. Je to autorské nastudování opery, tentokrát operní dílo "Combatimento - láska, víra, naděje", dále pak koncert patrona festivalu Pavla Šporcla a v neposlední řadě koncert zahraničních hvězd - vokálního uskupení The King´s singers.

Do festivalové dramaturgie se také zapojí Vojta Dyk s B Side Bandem. Za návštěvu rozhodně stojí i komorní koncerty – Uherčin Pavlíny Senić, Malí géniové hrají pro Znojmo, koncert Znojemských hudebníků, Laureáti Letní školy barokní hudby ve Vranově, jazzový výlet do Národního parku Podyjí nebo také projekt Cimbál, víno, opera a další.

Součástí festivalu je i oblíbený doprovodný program pro dospělé i pro ty nejmenší – hudba v ulicích, setkání na pomezí ČR a Rakouska, dětské hudební odpoledne, Tour de varhany v kraji, noční karneval a vinné degustace.

Odkazy:

https://www.facebook.com/hudbaznojmo

Kde:

  • Různá místa, , Znojmo

Web: http://www.hudbaznojmo.cz

Facebook