Open Air Festival 2013

Open Air Festival 2013
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Akce 1+1 zdarma

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Pražská konzervatoř, Praha 1

21.11.201720.03.2018

Výhodný nákup speciální nabídka

Cena: 890 Kč, VIP: 1.570 Kč, sleva ISIC, IYTC, ITIC nebo 1+1 zdarma (více viz. níže), Na místě: 1.200 Kč a VIP: 2.000 Kč

Kdy: 8.8.2013 - 10.8.2013

Čtvrtý ročník multižánrového festivalu se koná ve dnech 8.-10. srpna 2013 opět na letišti v Panenském Týnci. Návštěvníci mohou tradičně očekávat kombinaci kvalitní taneční i kytarové muziky a pestrého doprovodného programu (divadla, workshopy, autorská čtení a mnoho dalšího).

Výhody VIP vstupenky

  • V ceně je VIP parkoviště a VIP stanové městečko.
  • Přístup do VIP baru se širším sortimentem v příjemném prostředí v blízkosti hlavního pódia.

Další služby pro zvýšení komfortu pro VIP návštěvníky připravujeme. Bližší informace budeme zveřejňovat postupně. Sledujte web festivalu.

 

Sleva ISIC, IYTC, ITIC ve výši 10%

Tuto slevu je uplatnit pouze na prodejních místech po předložení platného průkazu.

 

Speciální nabídka:

Era novým partnerem Open Air Festivalu: a při koupi vstupenky druhý lístek zdarma a pivo se slevou!

Ve spolupráci s Erou, obchodní značkou ČSOB, přicházíme s unikátní nabídkou, která majitelům plnohodnotné vstupenky umožní pozvat svůj doprovod na Open Air Festival 2013 zcela zdarma! Je to jednoduché: stačí navštívit microsite era.openairfestival.cz a zde získát kód pro nákup na festivalových stránkách.

Chceme ale zachovat rovné podmínky pro všechny. K bonusové vstupence se proto dostanou i majitelé již zakoupených nezlevněných lístků v hodnotě 800 Kč. Stačí, pokud obsluze na speciálně označené ERA pokladně ukáží již vytištěnou vstupenku a v chytrém telefonu otevřenou microsite era.openairfestival.cz a druhou vstupenku obdrží také jako dárek zdarma. Také ti, kteří již zakoupili zlevněnou vstupenku za 600 Kč a doplatí na místě 200 korun, obdrží druhou vstupenku zdarma. A to není všechno. Klienti ČSOB a Ery získají navíc v případě platby kartou na Era označených nápojových barech slevu 5,- Kč na pivo! Bavte se s Erou! www.erasvet.cz Na místě budou vstupenky stát 1200,- a VIP 2000,- Kč.

Jsme zážitkový festival!

 

Vystoupí např.:

UNDERWORLD, SKUNK ANANSIE, O.CHILDREN, GESAFFELSTEIN, THE HACKER, SURKIN, ADAM FREELAND, KAVA KAVA, TATA BOJS, MONKEY BUSINESS, PETER BIČ PROJEKT, MANDRAGE, ZRNÍ, VYPSANÁ FIXA, Interpreti NA STOJÁKA, Divadlo KVELO a spousta dalších

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Open Air Festival 2013

Čtvrtý ročník multižánrového festivalu se koná ve dnech 8.-10. srpna 2013 opět na letišti v Panenském Týnci. Návštěvníci mohou tradičně očekávat kombinaci kvalitní taneční i kytarové muziky a pestrého doprovodného programu (divadla, workshopy, autorská čtení a mnoho dalšího).

Stěžejním jménem na programové soupisce bude bezpochyby ikona elektronické hudby, globálně známá britská formace UNDERWORLD. Rockoví fans zase uvítají Skunk Anansie, kteří rock zajímavým způsobem roubují na funk i další žánrové kmeny. Nesmíme zapomenout ani na O.Children, mladou londýnskou čtyřku, která novovlnné odkazy kombinuje se současnou elektronikou. Britští Kava Kava míchají svůj pověstný spacefunk už přes dvě dekády a za tu dobu se vyhráli v excelentní koncertní atrakci. Zemi galského kohouta budou reprezentovat nová elektronická esa Gesaffelstein (ten se na OAF představí dokonce se živým vystoupením) a Surkin; třetím mušketýrem se stane electro matador z Grenoblu The Hacker. Když se řekne breakbeat, mnohým se vybaví jméno Adam Freeland – tenhle brightonský hudební inovátor se postará o energičtější rozvlnění publika, zatímco Jon Kennedy potěší spíš ty, kteří preferují sofistikované DJ sety. Současný slovenský pop předvede skupina Peter Bič projekt, která v současnosti impozantně dobývá český éter. Z dlouhého seznamu českých účinkujících zmiňme alespoň ty nejznámější:  Tata bojs, Monkey Business, Vypsanou fixu, Mandrage, Zrní, Cartonnage, Květy, Bratry Ebeny, Plastic People Of The Universe nebo DJs Trávu, Michaela Buriana a Pavla Bidla. Nesmíme zapomenout ani na vystoupení hvězdných bavičů z cyklu Na stojáka, divadelní představení souboru Kvelb nebo autorské čtení Emila Hakla.

Moderní festival potřebuje kvalitní infrastrukturu a rozmanitý doprovodný program. Věříme, že návštěvníci naleznou příjemné rozptýlení v četných partnerských zónách. Například rozšířená Urban Wave Zone poskytne i letos dokonalou iluzi plážového baru a v noci se zapojí mezi plnohodnotná Djská pódia, Amundsen Arctic Zone v případě potřeby nabídne ochlazení a barmanskou školu pod vedením barmana roku 2012 Martina Vogeltanze. Nabít telefony a fotoaparáty umožní ČEZ Energy Zone, zatímco ve Voyo Zone shlédnete pár dílů seriálů Okresní přebor a Comeback, ale dojde i na filmy. Ultrabook Zone osloví především hravé návštěvníky, kteří si budou moci zajezdit na simulátoru F1 a vyzkoušet další zbrusu nové hry na nejvýkonnějších strojích. Novináři v Press centru dostanou k dispozici Dell Ultrabooky a rychlé připojení odHa-vel. Zlatopramen Vinyl Bar přichystal kromě vybrané hudební selekce i vyvýšenou vyhřívanou vířivku. Dívky určitě ocení Dermacol Beauty Zone, pohodlní zase šlapací káry, obratní se mohou vrhnout na ultimate frisbee nebo zkusit balancovat na laně… A to není zdaleka vše.

Panenský Týnec i jeho okolí vybízí k četným výletům – několik tipů, kompletní program i spoustu dalších praktických informací naleznete na festivalovém webu: www.openairfestival.cz

 

dosud potvrzení interpreti:

UNDERWORLD (UK), SKUNK ANANSIE (UK), GESAFFELSTEIN live (F), O.CHILDREN (UK), KAVA KAVA (UK), THE HACKER (F), SURKIN (F), ADAM FREELAND (UK), JON KENNEDY (UK), PETER BIČ PROJEKT (SK), TATA BOJS, MONKEY BUSINESS, MANDRAGE, ZRNÍ, VYPSANÁ FIXA, INTERPRETI NA STOJÁKA, UMAKART, CARTONNAGE,,MIDI LIDI, ČOKOVOKO, MARTA TÖPFEROVÁ, PLEASE THE TREES, KOBLÍŽCI, DJ JIRKA NEUMANN – 80´S / 90´S, BRATŘI EBENOVÉ, THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, KVĚTY, SARAH & THE ADAMS, PIANO MIKULÁŠ RŮŽIČKA, ALEF ZERO, LE PNEUMATIQ, DJ TRÁVA, MICHAEL BURIAN, PAVEL BIDLO, MACKIE MESSER, VOLNEJ PRŮBĚH, M&GORS VS. RUGKUTTA, DJ GROOVYLUVAH, EMIL HAKL, PHILIP TBC & PAT FULGONI

(další jména budou následovat)

 

Open Air Festival potvrzuje nového headlinera: UNDERWORLD (UK) !

UNDERWORLD Lager, lager, lager!!! Tenhle slogan ze skladby Born Slippy se vybaví určitě nejen filmovým fajnšmekrům, omámeným Boyleovou divokou jízdou jménem Trainspotting. Můžeme si klidně ťuknout i něčím jiným než vychlazenou dvanáctkou, ale p řípitek si to zaslouží: grafické studio Open Air Festivalu přepisuje plakát a my máme tu čest a radost oznámit, že nejtučněji je od této chvíle vyvedeno jméno UNDERWORLD!

 

Zmrazili jsme ceny vstupenek v předprodeji!

V roce 2013 se celá oblast kultury nachází v situaci čelního nárazu, po kterém stále není jasné, zda ve výbavě nechybějí airbagy. Počasí s pořadately letních festivalů hraje nepěknou ruletu. Vysmívaný strašák ekonomické krize bohužel skutečně začíná plnit svou roli – totiž strašit , takže d íl rodinných i osobních rozpočtů původně určených na zábavu a rekreaci se přesouvá do existenčně podmíněného sektoru. Tučná , tedy sponzorsky štědrá léta odvanula, což je skutečnost, která festivalovému publiku přináší podstatně méně cenových benefitů, než tomu bylo v minulých sezónách. A ano, proces záchrany značky OAF si také vyžádal svůj čas, takže přípravy letošního festivalového ročníku odstartovaly o pár měsíců později. Tak vyhlíží klubko vzájemně propletených argumentů, které jsme v oblasti cenové pol itiky pečlivě zvažovali. Došli jsme k rozhodnutí, že současnou úroveň cen vstupenek v předprodeji až do zahájení festivalu zastropujeme, což, jak pevně věříme, je pro všechny hudební fans příznivá informace.

Fotky a videa

Facebook