Festival komedie PRAHAha: Yanni & friends

Festival komedie PRAHAha: Yanni & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly divadelní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klubová cena: sleva 10% pro členy Ticketpro klubu Jak získat klubovou cenu?

Yianni & přátelé

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Yianni & přátelé

Geoff Whiting v roli moderátora připraví diváky na večer ve společnosti třech excelentních komiků.

Úvodní pásmo: Tom Toal obdržel od kritiků toto ohodnocení: „Když komik dokáže přesvědčit diváky, aby skákali a zpívali, jakoby byli na fotbalovém zápase, tak to nemůže znamenat nic jiného, než že má charisma předvést působivou show!“ Dobře, souhlasíme. Chceme také vidět, jak diváci skáčou a zpívají!

Střední pásmo: Becky Brunning je mnohonásobně oceňovanou stand up komičkou v britských celonárodních soutěžích věnovaných tomuto žánru s názvem Stand Up and Get Heard (2013) a The Rose and Crown New Act Award (2014), kde zvítězila v kategorii hlas. Neudělujeme sice žádné ceny, avšak jsme připravení smát se, až se za břicho budeme popadat!

Hlavní pásmo: Yianni vystupuje po celém světě jako hlavní hvězda večera, tzv. headliner. Jeho jazyk je ostrý jako břitva. Yianni dokonale ovládá improvizační techniku a vystupování na jevišti. Tato kombinace slibuje jedinečný zážitek bez ohledu na to, jak na něj diváci zaútočí. (Samozřejmě máme na mysli slovník útok, aby bylo jasno!).

Fotky a videa

Facebook