Festival komedie PRAHAha: John Gordillo & friends

Festival komedie PRAHAha: John Gordillo & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly divadelní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Valašské divadelní léto: Václav Neckář & Bacily

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod …

19.08.2018

Klubová cena: sleva 10% pro členy Ticketpro klubu Jak získat klubovou cenu?

John Gordillo & přátelé

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

John Gordillo & přátelé

Yianni v roli moderátora podrobí své improvizační umění zkoušce před diváky a připraví pódium pro vystoupení Russel Hickse, Naomi Hefter a Johna Grodilla. Přesně tak, jak se sluší a patří od profesionálního moderátora.

Úvodní pásmo: Russel Hicks je jedním z nejpopulárnějších komiků v USA. Americký časopis Stand UP Talk ho zařadil mezi šestici nejzajímavějších komiků, které si v L. A. nemůžete nechat ujít. Uvidíme, jak bude bodovat u pražského publika!

Střední pásmo: Naomi Hefter není jen holka odvedle, které svěříte děti na hlídání. Těšit se můžete na čistou ženskou energii a humor na hranici vtipu a absurdit v podání Naomi.

Hlavní pásmo: John Grodillo je přirozeně inteligentní a neuvěřitelně vtipný. Co na něj říkáte? Britský Guardian hodnotila Johna takto: „Gordillo pro sebe našel perfektní skulinku jako provokatér a existencionalista. Ve vtipném dialogu s diváky pokládá odvážné dotazy na osobní a společenský život, čímž strčí do kapsy všechny mladé talenty.“

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich úterní show s názvem Throwback Thursday aneb Vzpomínkový čtvrtek.

Fotky a videa

Facebook